دانلود ترجمه مقاله گرداوری نظر: تمرین یادگیری فعال برای دانشجویان حسابرسی

عنوان فارسی :

گرداوری نظر: تمرین یادگیری فعال برای دانشجویان حسابرسی

عنوان انگلیسی :

Assembling the opinion: An active learning exercise for audit students

کلمات کلیدی :

  یادگیری فعال؛ نظر حسابرسی؛ گروه کوچک؛ منبع آموزشی؛ آموزش حسابرسی

درسهای مرتبط : آموزش حسابداری؛ حسابرسی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 11 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2015 تعداد رفرنس مقاله : 9
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مطالب دانشجویان 1.1. اطلاعات زمینه ای 1.2. قواعد تمرین 1.3. فرآیند تمرین و فرصت های یادگیری 2. نکته تدریس 2.1. مقدمه و مرور کلی 2.2. اهداف یادگیری 2.3. الزامات و ملاحظات تمرین 2.3.1. دوره آموزش و زمان بندی مناسب 2.3.2. تهیه تمرین 2.3.3. کلاس دوره 1 2.3.4. کلاس دوره 2 2.4. ارزیابی تمرین 2.5. نتیجه گیری ها

نمونه متن انگلیسی مقاله

“Assembling the opinion” is an in-class, small-group, active-learning exercise designed to help audit students become familiar with audit opinions. Students work in teams to “assemble” the wording of the audit opinion for a given fact scenario. The results from pre- and post-exercise assessments suggest that the active-learning exercise improves student learning. Data also suggest that students find the exercise enjoyable and believe that it contributes to their learning experience.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – "گردآوری نظر" تمرین یادگیری کلاسی در گروه کوچک است که برای کمک به دانشجویان حسابرسی طراحی شده است تا با نظرات حسابرسی آشنا شوند. دانشجویان به صورت تیمی برای "گردآوری" لغات نظر حسابرس برای سناریوی معینی کار می کنند. نتایج حاصل از ارزیابی های قبل و بعد از تمرین نشان می دهد که تمرین یادگیری فعال موجب بهبود یادگیری دانشجو می شود. هم چنین داده ها نشان می دهد که این تمرین برای دانشجویان لذت بخش است و به تجربه یادگیری آنها کمک می کند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله گرداوری نظر: تمرین یادگیری فعال برای دانشجویان حسابرسی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − پانزده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.