دانلود پروپوزال نقش هوش مصنوعی در بهینه سازی سیستم مدیریت شرکت آبفا

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش هوش مصنوعی در بهینه سازی سیستم مدیریت شرکت آبفا

عنوان انگلیسی

Role of Artificial Intelligence on the Optimising Management System of Water and Wastewater Company

رشته مرتبط

  مهندسی کامپیوتر

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
99,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

این نمونه پروپوزال برای مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر تهیه شده و در آن به بررسی به کار گیری فناوری هوش مصنوعی در بهینه سازی سیستم مدیریت شرکت آب و فاضلاب (آبفا) پرداخته شده است. بدون شک می توان کاربردهای گسترده ای را برای هوش مصنوعی در صنایع مختلف متصور شد. اخیرا این تکنولوژی کاربردهای گسترده ای را در صنایع و بخش های مختلف اشاره کرده و در این پروپوزال نیز به بررسی کاربردها و نقش های آن در صنعت آب و فاضلاب پرداخته شده است. از جمله مهمترین این تاثیرات می توان به بهبود بهره وری و کارایی و همچنین کاهش برخی از هزینه های غیرضروری اشاره نمود. اگر به صورت تیتروار بخواهیم به برخی دیگر از این کاربردها اشاره کنیم، می توانیم موارد زیر را نام ببریم: پیش بینی و تشخیص خطاهای شبکه، بهبود کیفیت آب، بهینه سازی مصرف آب، بهبود ابزارهای تصمیم گیری برای مدیران، تحلیل داده ها با استفاده از ابزارهای یادگیری ماشین.

با نگاهی به آمارها و همچنین رشد سریع شهرنشینی و صنعتی سازی جوامع طی چند دهه اخیر، متوجه محدودیت منابع آبی و افزایش آلودگی های زیست محیطی خواهیم شد. در این راستا، با توجه به اینکه آب، به عنوان یکی از ضروریات زندگی انسان، دچار بحران شده است، پس در نتیجه باید توجه بیشتری به آن مبذول کرد. مدیران و مسئولین بخش آب و فاضلاب در پی استفاده از تکنولوژی های مختلف برای رفع این بحران ها هستند و از جمله مهمترین ابزارهایی که می توان برای بهبود فرآیند تصمیم گیری و افزایش بهره وری استفاده نمود، هوش مصنوعی (AI) می باشد.

در این نمونه پروپوزال، تمامی ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی شامل بیان مساله، ضرورت انجام تحقیق، اهداف، فرضیات، سوالات، پیشینه تحقیق، روش تحقیق و … به طور دقیق تکمیل شده اند؛ در نتیجه مطالعه این پروپوزال می تواند روش بسیار مناسبی برای دانشجویان در راستای آشنایی بیشتر با این ساختارها باشد. همچنین با توجه به منابع فارسی و انگلیسی استفاده شده در آن و همچنین مسیرهای پژوهشی مشخص شده در آن می توان موضوعات پژوهشی جدیدی نیز برای تحقیقات آینده پیدا نمود.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

هوش مصنوعی در صنعت آب و فاضلاب


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال نقش هوش مصنوعی در بهینه سازی سیستم مدیریت شرکت آبفا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi