دانلود پروپوزال کاربرد اینترنت اشیا در خانه های هوشمند با تمرکز بر مراقبت از سلامت

عنوان فارسی :

کاربرد اینترنت اشیا (IoT) در خانه های هوشمند با تمرکز بر رویکردهای مراقبت از سلامت شخصی

عنوان انگلیسی :

Application of IoT in smart homes with a focus on personal health care approaches

رشته های مرتبط :

  مهندسی کامپیوتر

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

با توجه به افزایش کیفیت زندگی، جمعیت جهان روز به روز در حال افزایش می باشد در نتیجه ارائه مراقبتهای بهداشتی به آنها بسیار چالش برانگیزتر خواهد شد. برای آمادگی بهتر در خصوص این مسئله، صنعت فعلی مراقبتهای بهداشتی در حال تغییر و تحول است. این صنعت از رویکرد واکنشی نسبت به شرایط بهداشتی به سمت رویکرد پیشگیرانه تر از لحاظ تشخیص زود هنگام شرایط، پیشگیری و مدیریت طولانی مدت سلامت و بهبودی در حال تغییر است. برای تحقق این چشم انداز، نظارت و مدیریت در زمینه وضعیت سلامت فرد باید در اولویت قرار گیرد. با هدف ارائه خدمات بهداشتی بهتر و بهبود کیفیت زندگی شهروندان ، این مسئله ما را به سمت دستیابی به فناوری های اینترنت اشیا (IoT) سوق می دهد. آنها نقش مهمی را در زمینه پیش بینی، توسعه و نگهداری از خدمات و راه حل های مراقبت های بهداشتی هوشمندانه تر، متصل و شخصی شده ایفا می کنند. این خدمات می توانند نظارت مستمر بر شرایط بدنی و پردازش خودکار آنها را فعال کنند. این امر منجر به ایجاد حوادث پردازش شده می شود که می تواند شرایطی مانند فشار خون بالا ، فشار روانی و غیره را آشکار کند. تدوین مکانیسم های مناسب ذخیره سازی برای ذخیره حوادث پردازش شده در نهایت منجر به تشکیل پرونده های الکترونیکی بهداشتی (EHR) می شود. این امر ارزیابی بهتر و تسهیل تشخیص زودهنگام شرایط جسمی را برای پزشکان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی امکانپذیر می کند. در نتیجه، دوره جدیدی شکل می گیرد که IoT با هوش محیطی ترکیب می شود تا خدمات بهداشتی را به افراد مسن و معلول در خانه های هوشمند، شخصی سازی کند. این امر تحت عنوان زندگی با کمک محیط زیست (AAL) می باشد. اما دستگاه های M2M مستقر در خانه های هوشمند یا مؤسسات پزشکی ناهمگن، چندوجهی هستند که با هزینه کم طراحی شده و دارای منابع محدودی هستند. از این رو این دستگاه ها نمی توانند به طور مستقیم از پردازش داده های پیچیده، کشف منابع لازم را پشتیبانی کرده، تاریخچه ای از داده ها را حفظ و خود را با مکانیسم های امنیتی مستقل یا پیشرفته، مدیریت کنند. این موارد چالش های بسیاری را برای استفاده از IoT در مراقبت های بهداشتی شخصی سازی شده ایجاد می کنند.

هدف این پروپوزال نیز بررسی جامع کاربرد اینترنت اشیا در خانه های هوشمند با تاکید بر روش های مختلف مراقبت از سلامت می باشد. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است. در نتیجه مطالعه این محصول می تواند ابزار مناسبی برای دانشجویان در راستای آشنایی بیشتر با این ساختارها بوده و نیز مسیرهای پژوهشی جدیدی را نیز برای تحقیقات آتی، در اختیار آنها قرار دهد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

اینترنت اشیا و خانه هوشمند

 

ترجمه این مقاله نیز موجود می باشد و جهت دسترسی به آن می توانید وارد این لینک شوید.


نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال کاربرد اینترنت اشیا در خانه های هوشمند با تمرکز بر مراقبت از سلامت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 8 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.