دانلود ترجمه مقاله مدل شبیه سازی مبتنی بر عامل نیروگاه های برق مجازی

عنوان فارسی :

مدل شبیه سازی مبتنی بر عامل نیروگاه های برق مجازی برای تولید سبزتر

عنوان انگلیسی :

Agent Based Simulation Model of Virtual Power Plants for Greener Manufacturing

کلمات کلیدی :

  کارخانه سبز؛ سیستم چندعاملی؛ نیروگاه برق مجازی؛ شبیه سازی AnyLogic

درسهای مرتبط : تولید و نیروگاه
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 6 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 21
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. پژوهش های مرتبط 3. پیشینه نظری 4. معماری سیستم چندعاملی PREmdeK 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Green energy supply can play an important role for manufacturing companies. To achieve this, companies can support their energy supply with renewable energies (RE). For designing and planning a Virtual Power Plant, the PREmdeK simulation can be used. Realized with the AnyLogic© software, PREmdeK 3.0 simulates combinations of RE sources, energy storages and consumers as a multiagent system (MAS). In this MAS, every member of the local energy system is represented by an agent. The agents negotiate to reach a balanced energy state. The negotiation is based on operating data (energy production and/or demand) and sustainability criteria. The simulation is set up in a generic way, able to reflect changes in the constellation of the energy system. New agents can easily be implemented into the generic MAS through inheritance. In this paper, the implementation of this MAS to handle energy balancing of local energy system including sector coupling is presented.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – تامین انرژی سبز، می تواند نقش مهمی را برای شرکت های تولیدی ایفا کند. برای دستیابی به این هدف، شرکت ها می توانند انرژی مورد نیاز خود را با انرژی های تجدیدپذیر (RE)، تامین کنند. به منظور طراحی و برنامه ریزی یک نیروگاه برق مجازی، شبیه سازی PREmdeK را می توان مورد استفاده قرار داد. با استفاده از نرم افزار AnyLogic©، PREmdeK 3.0 می تواند ترکیب منابع RE، ذخیره سازهای انرژی و مصرف کنندگان را در قالب یک سیستم چندعاملی (MAS) شبیه سازی کند. در این MAS، هر عضو سیستم انرژی محلی با یک عامل نشان داده می شود. این عامل ها با یکدیگر مذاکرده می کنند تا یک حالت انرژی متعادل به دست آید. این مذاکرات بر اساس داده های عملیاتی (تولید انرژی و یا تقاضا) و معیارهای پایداری می باشد. شبیه سازی به روشی کلی انجام می گیرد، و قادر به اعمال تغییراتی در کل سیستم انرژی می باشد. عامل ها جدید را می توان به واسطه جانشینی در MAS کلی پیاده سازی کرد. در این مقاله، پیاده سازی این MAS برای کنترل تعادل انرژی سیستم محلی شامل کوپلینگ بخش ها ارائه شده است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله مدل شبیه سازی مبتنی بر عامل نیروگاه های برق مجازی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.