دانلود ترجمه مقاله مکانیزم کنترل ازدحام تطبیقی در پروتکل کاربردی CoAP برای اینترنت اشیا (IoT)

عنوان فارسی :

مکانیزم کنترل ازدحام تطبیقی در پروتکل کاربردی CoAP برای اینترنت اشیا (IoT)

عنوان انگلیسی :

Adaptive Congestion Control Mechanism in CoAP Application Protocol For Internet of Things (IoT)

کلمات کلیدی :

  اینترنت اشیا؛ CoAP؛ کنترل ازدحام؛ QoS؛ CoCoA

درسهای مرتبط : اینترنت اشیا (IoT)
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 5 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2016 تعداد رفرنس مقاله : 15
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
22,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. کنترل ازدحام پایه 3. بیان مسأله 4. پژوهش های مرتبط 5. روش پیشنهادی 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

The Internet of things (IoT) presents the future of internet by incorporating objects to communicate with themselves. Different protocols have been emerged to meet the requirements of limited resource objects of IoT. Constrained Application Protocol (CoAP) is the application protocol which is used in IoT communication stack is prone to performance degradation resulted from traffic congestion. Basic congestion control suffers from different shortages and problems which lead to bandwidth consumption, data loss and increased delay. In this paper, a new adaptive congestion control mechanism to enhance performance has been proposed to overcome basic congestion control issues.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – اینترنت اشیا (IoT) آینده اینترنت را در ارتباط اشیا با یگدیگر نشان می دهد. پروتکل های مختلفی برای برقراری ملزومات اشیای منبع محدود در اینترنت اشیا ظهور یافته اند. پروتکل کاربرد محدود (CoAP) یک پروتکل کاربردی است که در ارتباطات اینترنت اشیا مورد استفاده قرار گرفته و مستعد تخریب عملکرد ناشی از تراکم ترافیکی می باشد. کنترل تراکم پایه دارای نواقص و مشکلات متعددی است که منجر به مصرف پهنای باند، افت داده و افزایش تاخیر می گردد. در این مقاله، یک مکانیزم کنترل ازدحام تطبیقی جدید برای بهبود عملکرد و غلبه بر مسائل کنترل ازدحام پایه ای ارائه شده است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب
قیمت : 22,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله مکانیزم کنترل ازدحام تطبیقی در پروتکل کاربردی CoAP برای اینترنت اشیا (IoT)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.