دانلود ترجمه مقاله کالیس – سیستمی برای تشخیص نفوذپذیری قابل تطبیق دانش محور برای اینترنت اشیا

عنوان فارسی :

کالیس – سیستمی برای تشخیص نفوذپذیری قابل تطبیق دانش محور برای اینترنت اشیا

عنوان انگلیسی :

Kalis - A System for Knowledge-driven Adaptable Intrusion Detection for the Internet of Things

کلمات کلیدی :

  تشخیص نفوذپذیری - اینترنت اشیا

درسهای مرتبط : اینترنت اشیا
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 11 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 46
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. پیش زمینه 3. تشخیص نفوذ دانش محور 4. طراحی کالیس 5. پیاده سازی 6. ارزیابی 7. پژوهش های مرتبط 8. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

In this paper, we introduce Kalis, a self-adapting, knowledge-driven expert Intrusion Detection System able to detect attacks in real time across a wide range of IoT systems. Kalis does not require changes to existing IoT software, can monitor a wide variety of protocols, has no performance impact on applications on IoT devices, and enables collaborative security scenarios. Kalis is the first comprehensive approach to intrusion detection for IoT that does not target individual protocols or applications, and adapts the detection strategy to the specific network features. Extensive evaluation shows that Kalis is effective and efficient in detecting attacks to IoT systems.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – در این مقاله، ما کالیس را معرفی کرده ایم که یک سیستم تشخیص نفوذپذیری خبره دانش محور خود تطبیق پذیر قادر به تشخیص حملات در زمان واقعی در طیف وسیعی از سیستم های IoT می باشد. کالیس نیازمند تغییرات در نرم افزار IoT موجود نبوده، می تواند طیف وسیعی از پروتکل ها را نظارت کند، هیچ تأثیر عملکردی در کاربرد دستگاه های IoT ندارد، و قادر به ایجاد حالات امنیتی مشترک می باشد. کالیس اولین رویکرد جامع در تشخیص نفوذ برای IoT است که پروتکل های خصوصی یا کاربردها را هدف قرار نداده، و یک سری استراتژی های تشخیصی را برای مشخصه های شبکه خاص اتخاذ می کند. ارزیابی های گسترده نشان می دهند که کالیس در تشخیص حملات سیستم های IoT مؤثر و کارآمد می باشد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله کالیس – سیستمی برای تشخیص نفوذپذیری قابل تطبیق دانش محور برای اینترنت اشیا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.