دانلود ترجمه مقاله AFT: پروتکل تنظیمی مبتنی بر فیبوناتچی تطبیقی برای کشف منابع و سرویس ها در اینترنت اشیا

عنوان فارسی :

AFT: پروتکل تنظیمی مبتنی بر فیبوناتچی تطبیقی برای کشف منابع و سرویس ها در اینترنت اشیا

عنوان انگلیسی :

AFT: Adaptive Fibonacci-based Tuning Protocol for Service and Resource discovery in the Internet of Things

کلمات کلیدی :

  اینترنت اشیا (IoT)؛ دنباله فیبوناتچی؛ کشف سرویس (SD)؛ کشف منابع؛ سنسورهای بی سیم؛ CoAP؛ انرژی

درسهای مرتبط : اینترنت اشیا
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 6 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 43
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
27,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. پژوهش های مرتبط 3. پروتکل AFT پیشنهادی 4. آزمایشات و نتایج 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

This paper explores Adaptive Fibonacci-based Tuning Protocol for Service and Resource discovery in the Internet of Things (AFT). Through using constrained application protocol (CoAP), Internet of Things (IoT) can support Machines to Machines (M2M) communications. CoAP has centralized and distributed operation modes to discover resources. In the centralized mode, resource directory (RD) is used to maintain and host updated services description of each resource in the network. RD requires periodical updates by other nodes. However, regularly updates resulted in additional signaling overhead, drain the node's battery and reduce the overall network lifetime. Hence, the proposed AFT intelligently varies and adjusts the update frequency of the services using Fibonacci sequence. We evaluated the performance using an inclusive experiments' number performed by employing emulated Tmote Sky motes in the COOJA environment. The results prove that the proposed AFT protocol consistently accomplished the lowest control overhead that ultimately increased the energy saving of the resources. They also confirm that this AFT protocol outperforms its traditional counterpart by 75% regarding the overall network lifetime.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مقاله، پروتکل تنظیمی مبتنی بر فیبوناتچی تطبیقی برای کشف منابع و سرویس ها را در اینترنت اشیا (AFT) بررسی کرده است. با استفاده از پروتکل نرم افزار محدود (CoAP)، اینترنت اشیا (IoT) می تواند ارتباطات ماشین به ماشین (M2M) را پشتیبانی کند؛ CoAP حالات عملیاتی را متمرکز و توزیع کرده تا منابع را کشف کند. در حالت متمرکز سازی، دایرکتوری منبع (RD) به منظور حفظ و تشریح سرویس های به روز هاست از هر منبع در شبکه مورد استفاده قرار می گیرد؛ RD نیازمند به روز رسانی های دوره ای توسط گره های دیگر می باشد. با این حال، به روز رسانی های منظم منجر به بالاسری های سیگنالینگ اضافی، تخلیه باتری های گره و کاهش طول عمر کلی شبکه می گردد. از این رو، AFT پیشنهادی به طور هوشمندانه ای فرکانس به روز سرویس ها را با استفاده از دنباله فیبوناتچی تغییر داده و تنظیم می کند. ما این عملکرد را با استفاده از یک عدد آزمایشی به کار رفته در Tmote Sky در محیط COOJA ارزیابی کرده ایم. نتایج ثابت می کنند که پروتکل AFT پیشنهادی به طور مداوم کمترین بالاسری های کنترلی را ایجاد کرده و نهایتاً مصرف انرژی منابع را افزایش می دهند. این نتایج همچنین تأیید می کنند که این پروتکل AFT همتای سنتی خود را تا 75% با توجه به طول عمر کلی شبکه بهتر می کند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله
قیمت : 27,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله AFT: پروتکل تنظیمی مبتنی بر فیبوناتچی تطبیقی برای کشف منابع و سرویس ها در اینترنت اشیا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 5 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

تماس با پشتیبانی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.