دانلود پروپوزال مطالعه ای بر روش ها و راهکارهای اجرای طرح آموزش مجازی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر روش ها و راهکارهای اجرای طرح آموزش مجازی در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبایی

عنوان انگلیسی

A study on the methods and solutions of implementing the virtual education plan in the Faculty of Psychology and Educational Sciences of Allameh Tabatabai University

رشته مرتبط :

  مدیریت آموزشی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

عصر کنونی، عرصه تاخت و تاز فناوری ها و ابزارهایی است که زندگی کنونی ما را شدیدا تحت تاثیر قرار داده است. تاثیرات مثبت زیادی که همه آنها را در زندگی روزمره خود مشاهده می کنیم. این فناوری های نوین، بیشتر جنبه های زندگی بشر از جمله جنبه های فردی و اجتماعی، اقتصاد یک کشور، مسائل سیاسی، فرهنگی و آموزشی را تحت شعاع قرار داده است. یکی از بخش هایی که تاثیرات به سزایی را به واسطه ظهور فناوری های دیجیتال شاهد بوده، بخش آموزش و پرورش در هر کشوری می باشد.

با نگاهی به روندهای کنونی آموزشی و تربیتی در مدارس و دانشگاه ها، متوجه می شویم که آموزش سنتی، به تدریج جای خود را به ابزارهای آموزش مجانی و الکترونیکی داده است. در این بین، اینترنت و کامپیوتر از جمله پیش نیازهای به کارگیری و پیاده سازی مقوله آموزش مجازی هستند. البته همانند هر عرصه دیگری، هر ابزار جدیدی که قوم به عرصه می گذارد، دارای مزایا و همچنین معایبی می باشد. بسیاری از اهداف آموزشی که در چند دهه گذشته، به عنوان اهدافی دست نیافتنی تلقی می شدند، امروزه به لطف ابزارها و فناوری های نوین، میسر شده اند. یکی از این اهداف، کشف صحیح استعدادهای فردی و ایجاد زمینه ای برای رشد و توسعه آنها بوده است. فناوری های امروزی در زمینه آموزش، توجه به استعدادها را در سرلوحه وظایف خود می پندارند. همچنین به واسطه استفاده از این ابزارها، روحیه پرسشگری و تفکر انتقادی نیز افزایش یافته و آموزش به یک مقوله لذت بخش تبدیل شده و کارایی و بهره وری آن نیز به حد چشم گیری افزایش یافته است. امروزه دیگر آموزش دارای محدودیت های زمانی و مکانی گذشته نیست.

هدف از این پروپوزال نیز ارائه راهکارهای مناسبی برای پیاده سازی محورهای آموزش مجازی بوده و دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبایی به عنوان یک مطالعه موردی، بررسی شده است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است. این ساختارها شامل سرفصل هایی همچون بیان مساله، ضرورت، اهداف، فرضیات، روش تحقیق و پیشینه تحقیق می باشند. مطالعه این نمونه پروپوزال ها می تواند روش مناسبی برای دانشجویان در راستای آشنایی بیشتر با این سرفصل ها باشد. با نگاهی به تحقیقات انجام شده در حوزه آموزش مجازی، متوجه می شویدم که تحقیقات نوآورانه زیادی انجام شده اند. در این نمونه پروپوزال نیز، لیستی از بهترین منابع در این حوزه جمع آوری شده و در قسمت رفرنس های آخر پروپوزال و همچنین بخش پیشینه تحقیق، به آنها اشاره شده است. مطالعه این نمونه پروپوزال می تواند مسیرهای پژوهشی جدیدی را در اختیار پژوهشگران و دانشجویان این رشته قرار دهد تا ایده ها و موضوعات جدیدی را برای تحقیقات آینده خود کشف نمایند.

لازم به ذکر است که این پروپوزال از لحاظ هدف، از نوع کاربردی است واز لحاظ گردآوری اطلاعات نیز از نوع تحقیقات توصیفی – پیمایشی می باشد. همچنین از دو پرسشنامه به عنوان ابزار تحقیق استفاده شده است. تجزیه و تحلیل داده ها نیز با استفاده از شاخص های آماری توصیفی و استنباطی انجام شده است.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از پروپوزال و همچنین مقاله بیس مرتبط با آن، قرار داده شده است:

پیاده سازی آموزش مجازی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر روش ها و راهکارهای اجرای طرح آموزش مجازی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi