دانلود ترجمه مقاله اعتماد در VANET: راهکارهای فعلی و فرصت های تحقیقاتی آتی

عنوان فارسی

اعتماد در VANET: بررسی راهکارهای فعلی و فرصت های تحقیقاتی آتی

عنوان انگلیسی

Trust in VANET: A Survey of Current Solutions and Future Research Opportunities

کلمات کلیدی :

  حریم خصوصی؛ شهرت و اعتبار؛ امنیت؛ اعتماد؛ شبکه های وسایل نقلیه

درسهای مرتبط مهندسی کامپیوتر
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 19 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2020 تعداد رفرنس مقاله : 149
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این مقاله

وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود ترجمه مقاله
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. اعتماد به شبکه های ادهاک 3. اعتماد به شبکه های وسایل نقلیه 4. مدیریت اعتماد VANET: راه حل های فعلی 5. چالش های آتی و فرصت های پژوهشی برای اعتماد به VANET 6. نتیجه گیری

سفارش ترجمه
ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – امنیت و حریم خصوصی در زمینه تجاری سازی شبکه های ادهاک وسایل نقلیه (VANETها) از نقش مهمی برخوردار هستند. شایان ذکر است که به طور سنتی، هر دو روش رمزنگاری و غیر رمزنگاری توسط محققان برای پرداختن به مسائل امنیتی و حریم خصوصی و دستیابی به برنامه‌های کاربردی سیستم حمل و نقل هوشمند (ITS) مورد استفاده قرار می گیرد. با این وجود، هنوز از طریق رویکردهای رمزنگاری رایج، دستیابی به برخی از اهداف امنیتی نظیر اعتماد و شهرت، دشوار است. به عبارتی می توان گفت که اعتماد میزان اطمینانی است که اطلاعات دریافت شده با آن پذیرفته شده و بر اساس آن عمل می شود. از لحاظ تاریخی، اعتماد هم برای تولیدکننده محتوا و هم برای خود محتوا تحت عنوان اعتماد موجودیت و دومی تحت عنوان اعتماد داده مورد سنجش قرار می گیرد. هم موجودیت و هم اعتماد محتوا برای پشتیبانی از ارتباطات قابل اعتماد در VANET به یک اندازه حائز اهمیت هستند. در این مطالعه، برخی از مکانیسم‌های ایجاد اعتماد و مدیریت اخیراً پیشنهاد شده (از سال 2014 تا 2019) را در زمینه شبکه‌های وسایل نقلیه مورد بررسی، تحلیل و مقایسه قرار می دهیم. همچنین در مورد نقاط ضعف و کاستی های رویکردهای ایجاد اعتماد و مدیریت موجود در هنگام استقرار در یک محیط VANET به بحث می‌ پردازیم. در پایان، برخی از چالش‌های آتی را که بایستی برای ارتباطات قابل اعتماد در شبکه‌های وسایل نقلیه مورد توجه قرار گیرند را مطرح می کنیم.

نمونه متن انگلیسی مقاله

Security and privacy will play a pivotal role in the commercialization of Vehicular Ad-hoc NETworks (VANETs). Traditionally, both cryptographic and non-cryptographic approaches have been used by researchers to address security and privacy issues and achieve secure Intelligent Transportation System (ITS) applications. However, some security goals such as trust and reputation, are still hard to achieve through conventional cryptographic approaches. Trust is the degree of certainty with which the received information is accepted and acted upon. Historically trust has been computed for both the content generator and the content itself with former known as entity trust and the latter known as data trust. Both entity and content trust are equally important to support trustworthy communication in VANET. We review, analyze, and compare some of the recently proposed trust establishment and management mechanisms (from 2014 to 2019) in vehicular networks. Furthermore, we also discuss the weaknesses and inadequacies of existing trust establishment and management approaches when deployed in a VANET environment. Finally, we discuss some future challenges that will need to be addressed for trustworthy communications in vehicular networks.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ترجمه این مقاله در 37 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 13 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید.

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 81,600 تومان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله اعتماد در VANET: راهکارهای فعلی و فرصت های تحقیقاتی آتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − یک =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi