دانلود ترجمه مقاله ولتاژهای بازیابی گذرای ناشی از سوئیچینگ خازن در نیروگاه بادی

عنوان فارسی

ولتاژهای بازیابی گذرای ناشی از سوئیچینگ خازن در نیروگاه های بادی

عنوان انگلیسی

Transient recovery voltages caused by capacitor switching in wind power plants

کلمات کلیدی :

  ژنراتور توربین بادی؛ خازن سوئیچ شونده مکانیکی؛ حالت های گذرای فرکانس بالا؛ ضربه مجدد و بازگیرانش مدارشکن؛ ولتاژهای بازیابی گذرا

درسهای مرتبط دینامیک سیستم های قدرت
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 14 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2013 تعداد رفرنس مقاله : 18
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این مقاله

وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود ترجمه مقاله
34,800 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مطالعات موردی شبیه سازی 3. نتیجه گیری 4. پیوست

سفارش ترجمه
ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مطالعه به بررسی ولتاژهای بازیابی گذرا در مدارشکن‌های خلاء می پردازد که به طور گسترده ای برای سوئیچینگ بانک‌های خازنی شنت سوئیچ‌شونده مکانیکی در یک نیروگاه بادی مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین در این تحقیق، مطالعات موردی شبیه‌سازی با هدف بررسی ولتاژهای بازیابی گذرا با پیکربندی بانک اصلی و تعدادی از پیکربندی‌های اصلاح‌شده نیز صورت گرفته است. یافته های بدست آمده حاکی از آن است که استفاده از پیکربندی اصلی، با راکتور محدودکننده جریان هجومی به صورت سری با خازن، تحت شرایط دشوار می‌تواند به خرابی مدارشکن منجر شود. همچنین، تعدادی پیکربندی جایگزین نیز ارائه شده است که مدیریت ولتاژهای بازیابی گذرا را در سطح مقاومت مدار شکن امکانپذیر می کند. مقدمه: یافته های بدست آمده حاکی از آن است که بانک‌های خازنی شنت سوئیچ‌شونده مکانیکی، معمولاً دارای یک سلف با اتصال سری هستند که شدت جریان هجومی را در طی تغذیه خازن و جریان خروجی را در طی خطاهای شین خازن محدود می‌کند [1]. یکی از رایج ترین کاربردهای این پیکربندی زمانی است که دو بانک خازنی به یک شینه متصل می شوند و یا اینکه در مجاورت یکدیگر قرار می گیرند. به طور کلی، این حالت تحت عنوان پیکربندی پشت سر هم/ متوالی می باشد و مطالعات مربوط به سوئیچینگ، تحت عنوان مطالعات سوئیچینگ پشت سر هم/ متوالی می باشد. استفاده از سلف متصل شده به صورت سری و مقاومت ذاتی آن به کاهش قابل ملاحظه جریان های هجومی و خروجی منجر می شود که در غیر این صورت ممکن است به اضافه ولتاژهای بیش از حد منجر شده و به طور بالقوه باعث آسیب رساندن به مدارشکن شود. [2]. لازم به ذکر است که با بانک‌های خازنی، جریان‌های هجومی و خروجی معمولاً نسبت به جریان‌های تجربه شده با ترانسفورماتور دارای فرکانس‌های بالاتری هستند.

نمونه متن انگلیسی مقاله

This paper investigates transient recovery voltages across vacuum circuit breakers used for switching mechanically switched shunt capacitor banks in a wind power plant. Simulation case studies are conducted which investigate the transient recovery voltages with the original bank configuration, and a number of modified configurations. It is shown that using the original configuration, with inrush current limiting reactor in series with the capacitor, can result in a breaker failure under most onerous conditions. A number of alternative configurations are proposed which allow management of transient recovery voltages within the breaker withstand level. INTRODUCTION: Mechanically switched shunt capacitor banks are usually equipped with a series connected inductor which limits the severity of the inrush current during capacitor energization, and the outrush current during capacitor bus faults [1]. A common application of this configuration is where two capacitor banks are connected to the same busbar or located in the vicinity of each other. This is generally termed as a back-to-back configuration and associated switching studies are referred to as back-to-back switching studies. The use of a series connected inductor and its inherent resistance allows a significant reduction in the inrush and outrush currents that would otherwise create excessive overvoltages potentially damaging the capacitor circuit breakers [2]. Note that with capacitor banks inrush and outrush currents generally have higher frequencies compared to those experienced with transformers.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ترجمه این مقاله در 22 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 17 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید.

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 34,800 تومان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله ولتاژهای بازیابی گذرای ناشی از سوئیچینگ خازن در نیروگاه بادی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi