دانلود پروپوزال ارتباط چارچوب های رهبری تحول گرا و تعهد سازمانی با در نظر گرفتن مدیریت دانش

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط چارچوب های رهبری تحول گرا و تعهد سازمانی با در نظر گرفتن مدیریت دانش به عنوان یک واسط (مطالعه موردی: اداره آموزش و پرورش رفسنجان)

عنوان انگلیسی

A study on the relationship between transformational leadership frameworks and organizational commitment by considering knowledge management as an mediator (Case study: Rafsanjan Department of Education)

رشته مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی؛ مدیریت منابع انسانی؛ مدیریت دانش؛ مدیریت دولتی گرایش تحول

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
94,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در جهان شدیدا رقابتی امروزی، سازمان ها وادار می شوند به دنبال روش های جدیدی برای بهبود عملکرد خود باشند. بهبود عملکرد شرکت ملزم می کند که چندین مشخصه در یک شرکت وجود داشته باشند. بسیاری از مطالعات قبلی معمولاً بر عوامل مهم موثر بر عملکرد شرکت تاکید کرده اند. بسیار مهم است که درک بهتری از عوامل موثر توسعه موفق عملکرد شرکت داشته باشیم. یافته های قبلی بر نقش کلیدی نوآوری، یادگیری سازمانی و رهبری تحول آفرین در بهبود عملکرد سازمانی، تاکید دارند. اما، مطالعات اندکی اثرات رهبری تحول آفرین بر عملکرد سازمانی از طریق اثرات میانجیگر متغیرهای استراتژیک مختلف مانند مدیریت دانش، یادگیری سازمانی و نوآوری را بررسی کرده اند.

پیشرفت ها و تحولات اخیر در هر زمینه در سالهای اخیر به زمینه رهبری گسترش یافته است و راه را برای افزایش اهمیت رهبری تحول آفرین (نوعی از رهبری که بر تغییرات تمرکز می کند)، هموار کرده است. اگر رهبران به نیازهای رشد و توسعه فردی پیروانشان توجه کنند، پیروانشان را از نظر فکری ترغیب و تشویق کنند، انتظارات زیاد را مطرح کنند، در کل پذیرش اهداف را حاصل کنند، به عنوان یک الگوی نقش رفتار کنند و یک دیدگاه مشترک برای آینده ایجاد کنند، آنگاه می توان گفت که رفتارهای تحول آفرین از خود نشان داده اند. یک رهبر دارای رفتارهای رهبری تحول آفرین هدفش تبدیل، تشویق و انگیزش دادن پیروانشان هستند تا عملکرد بهتری نسبت به آنچه که انتظار می رود داشته باشند. بنابراین این روش رهبری، رسیدن به موفقیت برای شرکت ها را تسهیل می کند و باعث افزایش تعهد سازمانی کارکنان می شود. تردیدی نیست که کارمندی که با یک رهبر خوب کار می کند، احساس رضایت بیشتری می کند و باعث افزایش تعهد هیجانی و عاطفی نسبت به شرکت می شود. تعهد عاطفی قویتر باعث عملکرد بهتر می شود و موفقیت را برای شرکت نیز بوجود می آورد. زیرا یک کارمند بسیار متعهد از کار خود استقبال کرده و همیشه بهترین تلاش خود را برای فراتر رفتن از انتظارات می کند. هدف این مطالعه، تعیین رابطه بین حس رهبری تحول آفرین است که اهمیت آن برای رسیدن به موفقیت تحت شرایط محیطی پرهیاهوی محیطی امروزه ما و تعهد سازمانی، بسیار زیاد است.

این پروپوزال نیز با تاکید بر این موارد، برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای عمده پروپوزال نویسی از جمله مدل مفهومی، جامعه آماری و ابزارهای پژوهشی در آن رعایت گردیده است. مطالعه این محصول می تواند ابزار مناسبی برای درک و یادگیری این ساختارها بوده و زمینه ساز ایده های جدیدی نیز برای پژوهشگران و دانشجویان علاقه مند باشد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

رهبری تحول گرا و تعهد سازمانی و مدیریت دانش


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارتباط چارچوب های رهبری تحول گرا و تعهد سازمانی با در نظر گرفتن مدیریت دانش”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 7 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi