دانلود پروپوزال مطالعه ای بر تاثیر چارچوب های رهبری تحول گرا روی رفتار شهروندی کارمندان

عنوان فارسی

مطالعه ای بر تاثیر چارچوب های رهبری تحول گرا روی رفتار شهروندی کارمندان (مطالعه موردی: بیمه ایران در اردبیل)

عنوان انگلیسی

A Study on the Effect of Transformational Leadership Frameworks on Employee Citizenship Behavior (Case Study: Iran Insurance in Ardabil)

رشته مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی؛ مدیریت اجرایی؛ مدیریت استراتژیک

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

عملکرد کارکنان، همیشه به عنوان کلید موفقیت سازمان ها تلقی شده است. عملکرد شغلی کارکنان یکی از موضوعات پربحث در زمینه مدیریت رفتار سازمانی بوده و مدیران سازمان های موفق همیشه به آن توجه داشته اند. رهبری تحول گرا به عنوان رویکردی انگیزشی نسبت به رویکردهای مدیریتی دیگر شناخته شده و تاثیر چشم گیری بر رفتار شهروندی سازمانی (OCB) دارد. رفتار شهروندی سازمانی با همان رفتارهای خارج از نقش کارکنان، در راستای خلق، ترویج و تحقق بخشیدن به ایده های خلاقانه در محیط های سازمانی، بسیار مهم می باشد. یک رهبری دقیق نیز منجر به نتایج سازنده برای سازمان ها شده و افراد را به سمت موفقیت بیشتر سوق می دهد. در همین زمینه، محققین دانشگاهی، رابطه مستقیمی بین رهبری، عملکرد شغلی و رفتار شهروندی کارکنان یافته اند. تاثیر شیوه رهبری بر عملکرد شغلی نیز در بسیاری از مقالات مورد بررسی قرار گرفته است.

رهبری تحول گرا به عنوان یکی از تاثیرگذارترین تئوری های رهبری در عصر حاضر شناخته شده است. این نوع رهبری، کارکنان را تشویق می کند تا عملکردی بیشتر از آنچه که از آنها انتظار می رود داشته باشند. در نتیجه این سبک رهبری می تواند کارکنان را به سطوح بهره وری بالاتری برساند.

این پروپوزال نیز به بررسی این موضوع از رفتار سازمانی پرداخته و برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. دانشجویان مدیریت رفتار سازمانی با مطالعه این محصول می توانند ایده های جدید نهفته در آن را استخراج کرده و برای انتخاب موضوع مناسب پروپوزال خود استفاده نمایند. همچنین مطالعه این محصول و نیز پروپوزال های مشابه دیگر می تواند ابزار مناسبی برای آشنایی با ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی برای دانشجویان باشد. بر طبق چارچوب های ارائه شده، در این پروپوزال نیز متغیرها در قالب یک مدل مفهومی بررسی شده و ابزارها و روش های گردآوری و تحلیل داده ها از جامعه آماری نیز ارائه شده اند.

این پروپوزال در قالب یک فایل ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز می توانید بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن را مشاهده نمایید:

رهبری تحول گرا و رفتار شهروندی کارکنان


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر تاثیر چارچوب های رهبری تحول گرا روی رفتار شهروندی کارمندان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + شش =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi