دانلود پروپوزال مطالعه ای بر تاثیر شاخصه های رهبری تحول گرا بر بهبود رفتار شهروندی سازمانی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر تاثیر شاخصه های رهبری تحول گرا بر بهبود رفتار شهروندی سازمانی (مطالعه موردی: شهرداری منطقه 8 تهران)

عنوان انگلیسی

A study on the effect of transformational leadership characteristics on improving organizational citizenship behavior (Case study: Tehran District 8 Municipality)

رشته مرتبط :

  مدیریت دولتی گرایش تحول

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

رفتارهای داوطلبانه در محیط کار همانند رفتارهای شهروندی سازمانی (OCB)، یکی از اصلی ترین فاکتورهای رسیدن به موفقیت برای سازمان های امروزی است. در این راستا، مطالعات متعدد نشان داده که رهبری تحول گرا، یکی از فاکتورهای اصلی تعیین کننده در بهبود رفتار شهروندی سازمانی است. این سبک از رهبری، باعث شکل گیری عملکردی می گردد که فراتر از انتظارات سازمان است. رهبرانی که این مشخصه را دارند می توانند در ارزش ها و هنجارهای مخاطبان خود نفوذ کنند و تاثیرات زیادی روی آنها داشته باشند. سخنان و اعمال آنها می تواند شاخصه ای متحول کننده برای سازمان ها باشند. مطمئنا کارکنان سازمانی که دارای چنین رهبرانی است، حس اعتماد و وفاداری بیشتری نسبت به آنها دارند.

این پروپوزال با مدنظر قرار دادن این مفاهیم، به بررسی نقش رهبری تحول گرا در افزایش رفتارهای شهروندی سازمانی پرداخته و در این راستا، یک مطالعه موردی نیز در شهرداری منطقه 8 تهران انجام داده است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و لازم به ذکر است که ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است. این ساختارها شامل مواردی همچون بیان مساله، ضرورت انجام تحقیق، اهداف، فرضیات، پیشینهف روش تحقیق و … هستند. مطمئنا مطالعه این پروپوزال های استاندارد می تواند بهترین روش یادگیری این ساختارها برای دانشجویان در درس روش تحقیق باشد. نهایتا با توجه به جامعیت موضوع، می توان ایده های پژوهشی جدیدی را نیز از دل این تحقیقات استخراج کرده و پژوهش های آتی، مورد استفاده قرار داد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن، قرار داده شده است:

رهبری تحول آفرین و رفتار شهروندی سازمانی

کارکنانی که مطیع رهبران تحول آفرین هستند، معمولا عملکردی فراتر از حیطه وظایف خود نشان می دهند و انگیزه بالاتری برای رساندن کل یک سازمان به قله های ترقی را دارند. رابطه نزدیک، دوستانه و تشویق کننده این دسته از رهبران، باعث ایجاد یکی از مهم ترین نقاط قوت سازمانی یعنی همان رفتار شهروندی سازمانی می گردد.


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر تاثیر شاخصه های رهبری تحول گرا بر بهبود رفتار شهروندی سازمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi