دانلود پروپوزال نقش سیاست های خصوصی سازی در زمینه مدیریت منابع انسانی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش پیاده سازی سیاست های خصوصی سازی در زمینه مدیریت منابع انسانی در بانک ها (مطالعه موردی: بانک ملی و بانک ملت)

عنوان انگلیسی

A Study on the Role of Implementing Privatization Policies in Human Resource Management in Banks (Case Study: Melli Bank and Mellat Bank)

رشته مرتبط :

  مدیریت دولتی؛ مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
89,900 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

خصوصی سازی، یکی از مسائلی است که در بخش اقتصادی، توجه زیادی را به خود جلب کرده است. سیاست های خصوصی سازی، که در سراسر جهان گسترش و انتشار پیدا کرده است، توجه زیادی به انتقال فعالیت های بخش دولتی به بخش خصوصی دارد و خود را از محدودیت های بخش دولتی رها می کند. چنین گسترش، بازده، اثربخشی و عقلانیت، نیاز به تصمیم گیری استراتژیک، با شروع از فرآیند برنامه ریزی خصوصی سازی و تصویب رویه هایی دارد که شامل محدود سازی هستند و با فراهم کردن خدمات کیفیت بالا به مشتری با قیمت های رقابتی به پایان می رسد. این نگرانی و توجه به خصوصی سازی، مفاهیم دانش سازمانی و رفتار حرفه ای را تغییر داده است و این، دشوارترین چالش در نظر گرفته می شود که مدیریت مدرن با آن مواجه شده است، زیرا نیاز به مهارت متمایز مدیریتی دارد.

پیشرفت ها و رقابت های جهان اقتصاد و کسب و کار، بر قابلیت نهادها و سازمان ها در حفاظت از سهام بازاری خود، پیوستگی کار و فعالیت و فراهم کردن خدمات خوب تاثیر گذاشته است و آنها را وادار کرده است تا تعدادی از این نهادها و سازمان ها را بازسازی کنند و آنها را خصوصی سازی کنند. هدف این پروپوزال نیز بررسی تاثیر رویکردهای خصوصی سازی بر مدیریت منابع انسانی در بخش بانکداری بوده و دو بانک ملی و ملت به عنوان مطالعه موردی، بررسی شده اند.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی از جمله بیان مساله، ضرورت انجام مساله، مدل مفهومی، جامعه آماری و روش های گردآوری و تحلیل داده ها در آن رعایت شده اند. مطالعه این پروپوزال می تواند ابزار ارزشمندی در راستای آشنایی بیشتر دانشجویان با این ساختارها بوده و نیز امید است که این پژوهش منجر به تحقیقات مرتبط و کاربردی تری در این زمینه و در آینده گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

خصوصی سازی و مدیریت منابع انسانی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال نقش سیاست های خصوصی سازی در زمینه مدیریت منابع انسانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 2 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi