دانلود ترجمه مقاله تجارت پایاپای تحت تعرفه های ظرفیت آبونه شده

عنوان فارسی :

تجارت پایاپای تحت تعرفه های ظرفیت آبونه شده- یک رویکرد تعادلی

عنوان انگلیسی :

Peer-to-peer trading under subscribed capacity tariffs - an equilibrium approach

کلمات کلیدی :

  همتا به همتا؛ تعرفه های ظرفیت؛ بازارهای محلی؛ انعطاف پذیری باتری

درسهای مرتبط : بازار برق
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 6 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2020 تعداد رفرنس مقاله : 15
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
32,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. طرح بازار 3. مدل 4. مطالعه موردی 5. نتایج و بحث و بررسی 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Local peer-to-peer (P2P) markets are envisioned as a promising market design to integrate the increasing number of agents in the distribution grid. To incentivize grid-friendly consumption profiles, we suggest a subscribed capacity tariff where end-users pay for a capacity level with a high excess energy term. The P2P market functions as a capacity market where end-users buy capacity from other agents when needed. We demonstrate the concept by formulating the local P2P market equilibrium problem as a mixed complementarity problem (MCP). Analysis of a neighborhood case study shows that both aggregated peak load and agent costs decreases. INTRODUCTION: As part of solving the climate challenge, the EU has emphasised that the consumer’s importance changes when forming new incentives and market design[1]. With an increasing worldwide share of variable renewable energy production, the difficulty of balancing supply and demand increases. With the described development, flexibility is expected to be covered by the demand side to a greater extent. In order to unlock flexibility from thermal storage, batteries, and electric vehicles from the end-user, a market design that incentivizes and promotes demand response is needed.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – تصور می شود بازارهای پایاپای محلی (P2P) طرح نویدبخش بازارها برای تجمیع افزایش تعداد عامل ها در شبکه توزیع شده هستند. برای تشویق پروفایل های مصرف دوست دار شبکه، یک تعرف ظرفیت آبونه شده پیشنهاد می کنیم که در آن کاربران نهایی با یک شرط انرژی اضافی بالا برای یک سطح ظرفیت پرداخت می کنند. بازار همتا به همتا (پایاپای) به صورت یک بازار ظرفیت عمل می کند که در آن کاربران نهایی ظرفیت را در هنگام نیاز از عامل های دیگر خریداری می کنند. این مفهوم را با فرموله کردن مسئله تعادل بازار همتا به همتای محلی به صورت یک مسئله مکمل مختلط (MCP) نشان می دهیم. تحلیل مطالعه موردی مجاورت نشان می دهد که بار بیشینه تجمیع شده و هزینه های عامل کاهش می یابد. مقدمه: در تلاش برای حل مسئله تغییر اقلیم، اتحادیه اروپا تاکید کرده است که تقاضای مصرف کننده در هنگام شکل گیری مشوق ها و طرح بازار جدید تغییر می کند [1]. با سهم رو به افزایش تولید انرژی های تجدیدپذیر در سراسر جهان، دشواری متوازن سازی عرضه و تقاضا بیشتر می شود. با توسعه شرح داده شده، انتظار می رود انعطاف پذیری تا حد بیشتری تحت پوشش سمت تقاضا قرار گیرد. برای رفع مشکل قفل انعطاف پذیری از ذخیره حرارتی، باتری ها و خودروهای برقی کاربران نهایی، به یک طرح بازار نیاز است که واکنش تقاضا را تشویق کند و ارتقا دهد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 32,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله تجارت پایاپای تحت تعرفه های ظرفیت آبونه شده”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 10 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.