دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط بین سبک های تفکر و نوآوری سازمانی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط بین سبک های تفکر و نوآوری سازمانی (مطالعه موردی: کارکنان دانشگاه ارومیه)

عنوان انگلیسی

A Study on the Relationship between Thinking Styles and Organizational Innovation (Case Study: Urmia University Staff)

رشته مرتبط

  مدیریت رفتار سازمانی؛ مدیریت منابع انسانی؛ مدیریت آموزشی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

نوآوری به عنوان نیروی نهفته در مزیت رقابتی، موفقیت، پایداری و پیشرفت یک سازمان، عمل می کند. امروزه، برای سازمان ها و کشورها، حصول شکوفایی بسیار مهم شده است. محققان توجه زیادی را به بررسی قابلیت های فکری و خلاقانه در زمینه شغلی، معطوف ساخته اند. بنابراین، مطالعات مختلفی، رابطه سبک های تفکر با متغیرهایی که شامل کار حرفه ای می باشند را بررسی کرده اند. مطالعات، این رابطه را با تعهد، سازگار پذیری، اجتماعی شدن و نوآور بودن، دریافته اند. مخصوصاً اینکه، مطالعات پژوهشی ، اثرات گسترده شونده از الگوهای تفکر بر نوآوری را بیان کرده اند. از جنبه سبک های تفکر، پژوهش در مورد تفاوت های فردی، نیاز زیاد به پژوهش را نشان می دهد. در همین راستا، شفافیت در مورد فرآیندهای تفکر که خلاقیت و نوآوری را القا می کند نیز در وضعیت های تجاری غیرقطعی امروزی، لازم می باشد. اما، مطالعات در مورد نوآوری، عناصر شناختی نداشته اند. بنابراین، بررسی های گسترده در مورد رابطه سبک های تفکر با خلاقیت و نوآوری برای حصول اطلاعات بیشتر بسیار مهم است یا بررسی سبک تفکر که سازمان را به عنوان سازمان بیشتر نوآور متمایز می سازد، لازم می باشد.

در همین راستا، هدف این پروپوزال بررسی ارتباط بین سبک های تفکر و نوآوری سازمانی بوده و یک مطالعه موردی نیز در مورد آن انجام شده است. نوآوری جزو یکی از مباحثات داغ رشته مدیریت بوده و در چند سال اخیر، مورد توجه بسیاری از دانشگاهیان و پژوهشگران قرار گرفته و در نتیجه مقالات زیادی در داخل و خارج از کشور دز این موضوع به چاپ رسیده اند. در نگارش این محصول نیز به معتبرترین منابع اشاره شده و نیز ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در این محصول رعایت شده است. مطالعه این پروپوزال می تواند ابزار مناسبی جهت درک بیشتر دانشجویان با این ساختارها بوده و نیز امید می رود که با توجه به خلا پژوهشی موجود در این زمینه، الهام بخش ایده های پژوهشی جدیدی برای تحقیقات آتی گردد. این پروپوزال می تواند برای رشته های علوم تربیتی و مدیریت آموزشی نیز مفید باشد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

سبک های تفکر و نوآوری


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط بین سبک های تفکر و نوآوری سازمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 15 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi