دانلود ترجمه مقاله مدیریت منابع انسانی پایدار به عنوان محرکی در برنامه ریزی گردشگری

عنوان فارسی :

مدیریت منابع انسانی پایدار به عنوان محرکی در برنامه ریزی و سیاست گذاری گردشگری: گناه جدی نادیده گرفتن؟

عنوان انگلیسی :

Sustainable human resource management as a driver in tourism policy and planning: a serious sin of omission?

کلمات کلیدی :

  کار گردشگری؛ گردشگری پایدار؛ HRM پایدار؛ برنامه ریزی نیروی کار؛ سیاست گردشگری

درسهای مرتبط : مدیریت منابع انسانی پایدار
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 18 نشریه : Taylor & Francis
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 107
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. نیروی کار در فرمولاسیون سیاسی و برنامه ریزی برای گردشگری 3. زمینه در حال تغییر کار گردشگری 4. پایداری، توسعه پایدار و گردشگری پایدار 5. HRM پایدار 6. یافتن راهی رو به جلو 7. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

This paper focuses on the neglect of an employment or workforce focus in policy engagement and planning for sustainable tourism. Tourism is of interest here because there is an established role for government and the private sector in policy engagement and strategic planning with respect to product development, infrastructure, marketing and human resource capacity and the focus has increasingly emphasised sustainable goals within this process. The discussion addresses the central role of people and work within concepts of sustainability and sustainable communities and questions why this has been, substantially, ignored in tourism. The paper starts by recognising the interconnectedness of employment in tourism and its workforce concerns with a wide range of inter-linked policy and operational considerations. This, in turn, points to the utility of the sustainable HRM model as a means by which to frame tourism work. Thereafter, this paper introduces new approaches through the proposal of sustainability indicators that have both theoretical and practical policy formation value in relation to the workforce. These sustainable employment capacity, service delivery capacity and service quality capacity with which policy-makers can gauge their readiness for sustainable growth in tourism employment. The research and application implications for this approach are discussed.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مقاله روی غفلت از اشتغال یا تمرکز نیروی کار در مشارکت سیاسی و برنامه ریزی برای گردشگری پایدار تمرکز داشته است. گردشگری، در این مقاله مورد توجه قرار گرفته است زیرا برای دولت و بخش خصوصی در مشارکت سیاسی و برنامه ریزی استراتژیک با توجه به توسعه محصولات، زیرساخت ها، بازاریابی و ظرفیت منابع انسانی نقشی اساسی ایفا کرده و تمرکز ایجاد شده بیشتر روی اهداف پایدار در این فرآیند تاکید دارند. بحث و بررسی در این مقاله، نقش مرکزی افراد و کارها در مفاهیم پایداری و جوامع پایدار و این پرسش که چرا این موضوع در گردشگری نادیده گرفته شده را مورد خطاب قرار داده است. این تحقیق با تشخیص رابطه متقابل اشتغال در گردشگری و نگرانی های نیروی کار در سطح وسیعی از سیاست ها و ملاحظات عملیاتی شروع شده است. این موضوع، به نوبه خود، به سودمندی مدل HRM پایدار به عنوان ابزاری برای ایجاد شغل گردشگری اشاره دارد. در ادامه، این مقاله، رویکردهای جدیدی را از طریق ارائه شاخص های پایداری که ارزش های شکل گیری سیاسی عملی و نظری در رابطه با نیروی کار دارند را معرفی می کند. این ظرفیت های اشتغال پایدار، ظرفیت تحویل خدمات و ظرفیت کیفیت خدمات برای سیاست گذارانی است که رشد پایدار در اشتغال گردشگری را مورد ارزیابی قرار دهند. مفاهیم کاربردی و پژوهشی برای این رویکرد مورد بحث و بررسی قرار گرفته اند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله مدیریت منابع انسانی پایدار به عنوان محرکی در برنامه ریزی گردشگری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − چهار =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.