دانلود ترجمه مقاله مطالعه و پیاده سازی سیستم هوشمند مراقبت از سلامت مبتنی بر اینترنت اشیا

عنوان فارسی :

مطالعه و پیاده سازی سیستم هوشمند مراقبت از سلامت مبتنی بر اینترنت اشیا

عنوان انگلیسی :

Study and implementation of IOT based smart healthcare system

کلمات کلیدی :

  سیستم نظارت بر قلب؛ GSM؛ سنسور ضربان نبض؛ سنسور دما

درسهای مرتبط : اینترنت اشیا
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 6 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 12
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. ملزومات سخت افزاری 3. مدل های سیستم موجود 4. پیاده سازی 5. نتایج و بررسی ها 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Heart is one of the most important and delicate organ of the human body. It is very important for a heart to be healthy in order to maintain the overall health of every individual. The Heart related diseases and issues have been increasing in a number of people at a very alarming rate, which makes it a very prominent reason to constantly monitor the heart rate of an individual for any sudden changes. Heart rate varies during exercises or during any activity, which requires physical movement. Any kind of stress can also lead to Heart problem. This paper portrays the current research and development in the field of devices created to monitor the Heart rate. Different methods have been implemented and discussed to identify the components lacking in the current scenario devices and identifying the future scope of the Heart rate monitors.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – قلب، یکی از مهم ترین و ظریف ترین ارگان های بدن انسان می باشد. سالم بودن قلب برای حفظ سلامت کلی هر انسان، کاملا حیاتی و بسیار مهم می باشد. مشکلات و بیماری های مربوط به قلب به شکل فزاینده و با میزان بسیار زیادی در بین بسیاری از افراد در حال افزایش است و این موضوع باعث شده تا نظارت بر ضربان قلب برای هرگونه تغییرات ناگهانی بسیار مهم گردد. ضربان قلب در طول تمرینات ورزشی یا در طول هرگونه فعالیتی که نیازمند تحرکات فیزیکی است تغییر می کند. هرگونه استرسی نیز می تواند منجر به مشکلات قلبی گردد. این مقاله به بررسی تحقیقات و توسعه های فعلی در زمینه دستگاه های مرتبط با نظارت بر ضربان قلب پرداخته است. روش های مختلفی برای شناسایی اجزای مفقود در دستگاه های فعلی پیاده سازی شده و مورد بررسی قرار گرفته و نیز چشم اندازهای آتی برای نظارت بر ضربان قلب، شناسایی شده اند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله مطالعه و پیاده سازی سیستم هوشمند مراقبت از سلامت مبتنی بر اینترنت اشیا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 6 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.