دانلود پروپوزال استراتژی ها و رویکردهای توسعه ورزش های همگانی در بین دانشجویان

عنوان فارسی

مطالعه ای بر استراتژی ها و رویکردهای توسعه ورزش های همگانی در بین دانشجویان (مطالعه موردی: دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی کرمان)

عنوان انگلیسی

A Study on Strategies and Approaches to Development of Public Sports among Students (Case Study: Female Students of Kerman Islamic Azad University)

رشته مرتبط :

  مدیریت ورزشی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
94,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

سبک زندگی امروزی باعث شده تا بشر از فعالیت های حرکتی و ورزشی دور گردد و این خود باعث مسائل جسمی، فیزیولوژیکی، روانی و اجتماعی بیشماری گشته است. ورزش در قالب ابزاری راهبردی و ورزش همگانی نیز به عنوان راه حلی منطقی می تواند راهگشای مناسبی برای بسیاری از این مشکلات باشد.

عدم تحرک جسمی در کنار سایر عوامل دارای ریسک مرتبط با سبک زندگی امروزی (به عنوان مثال، رژیم های غذایی ناسالم، دخانیات و غیره)، در کشورهای در حال توسعه که دارای رشد سریع شهرنشینی، صنعتی شدن و توسعه های اجتماعی و اقتصادی هستند، رواج یافته است.

به طور کلی، ورزش اهمیت بالایی در طول زندگی دارد و و فرصت مناسبی برای سپری کردن اوقات فراغت افراد و نیز حفظ سلامت جسمی و روانی افراد می باشد. بنابراین، ورزش می تواند تاثیر مثبتی بر محیط اجتماعی، شرایط اقتصادی و موقعیت خانوادگی داشته باشد. طبق تعاریف ارائه شده، ورزش به معنی هرگونه فعالیت فیزیکی است که به بهبود سلامت جسمی و روحی افراد کمک می کند، همچنین می تواند روابط اجتماعی افراد را شکل دهد. در طول دوران کودکی، ورزش به معنای بازی است ولی هرچه قدر که سن بالاتر می رود، این ورزش می تواند در قالب رقابت های سنگینی نیز تعریف شود. مفهوم رقابت موجب توسعه ورزش های رقابتی و حرفه ای شده است.

بر این اساس و با درک بهتر اهمیت ورزش در زندگی، هدف این پروپوزال نیز ارائه راهکارها و شیوه هایی در راستای ارتقای روحیه دانشجویان در انجام ورزش های همگانی بوده و یک مطالعه موردی نیز برای در بین دانشجویان دختر انجام شده است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت ورزشی آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده اند. در همین راستا، مطالعه این محصول می تواند ابزار مناسبی جهت یادگیری ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی بوده و نیز زمینه ای برای کشف موضوعات پژوهشی جدید و مشابه با این موضوع، برای دانشجویان و پژوهشگران علاقه مند به این حوزه تحقیقاتی گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

ورزش همگانی در دانشجویان


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال استراتژی ها و رویکردهای توسعه ورزش های همگانی در بین دانشجویان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi