دانلود پروپوزال ارزیابی نقش مولفه های توانمندسازی منابع انسانی در راستای بهبود عملکرد سازمان

عنوان فارسی

ارزیابی نقش مولفه های توانمندسازی منابع انسانی در راستای بهبود عملکرد سازمان (مطالعه موردی: شعب بانک سامان در تهران)

عنوان انگلیسی

Assessing the Role of Human Resources Empowerment Components in Improving Organization Performance (Case Study: Saman Bank Branches in Tehran)

رشته مرتبط

  مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
88,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

مدیریت منابع انسانی و به بیان دقیقتر، توانمند سازی منابع انسانی در یک محیط کار و محیط اجتماعی خاص از سازمان، اهمیت بیشتری نسبت به مدیریت منابع دیگر داشته و نیاز به توجه بیشتری دارد. بر این اساس، منابع انسانی سرمایه مهمی است که باید بطور موثر مدیریت شود تا یک منبع مزیت رقابتی برای سازمان باشد. توانمندسازی به معنای یک استراتژی تغییر با هدف بهبود توانایی فرد و سازمان برای فعالیت و کارایی موثرتر در یک محیط فوق العاده رقابتی است. علاوه بر آن، توانمندسازی به صورت کمک به کارکنان برای حصول مالکیت شخصی در مشاغل خود و همچنین به صورت انتقال تصمیم گیری و مسئولیت از مدیران به کارکنان، تعریف شده است. این یک فرآیند ترغیب و تشویق برای ایجاد ابتکار عمل و خلاقیت است. پیش نیاز اساسی این موضوع نیز این است که اعضای سازمان راغب و قادر به در دست گرفتن قدرت بیشتر، تصمیم گیری بهتر و انجام موثر آنها باشند.

در تئوری و همچنین در عمل، توانمندسازی در اغلب موارد به عنوان یک ابزار معتبر برای افزایش اثربخشی یک سازمان و همچنین بهبود کیفیت زندگی کاری کارکنان، در نظر گرفته شده است. در بخشهای خصوصی، دولتی و داوطلبی، توانمندسازی پرسنل بطور گسترده ای به عنوان ابزاری برای بهبود اثربخشی و کارایی سازمان ها، مورد تایید قرار گرفته است. همچنین این مقالات، مزایای کاربرد توانمندسازی را مطرح می کند. مزایای سازمانی شامل راهنمایی استراتژیک از سطح واحد کار و پیاده سازی استراتژیک در سطح واحد کار، افزایش بازده کار و افزایش تمرکز مشتری بر سطح، می باشند. علاوه بر آن، پیاده سازی سازمانی شامل افزایش تاکید بر حل مسئله و جلوگیری و همچنین افزایش اعتماد و احترام میان واحدهای کار می باشد. در آخر اینکه، بهبود هماهنگی بین واحدهای کاری نیز، یکی از مزیت های مهم سازمانی است. در مورد مزایای حاصل شده برای کارکنان از توانمندسازی، این مقالات دربرگیرنده افزایش انگیزه و افزایش توان فردی می باشد. همچنین، پاسخگویی و افزایش قدرت فردی و حس خود کارآمدی نیز به این موضوع اضافه شده اند. به عقیده محققین، افزایش توانایی جهت دستیابی به پتانسیل و ظرفیت فردی کامل نیز در مزایای فردی حاصل شده از توانمندی، شامل شده اند. توانمندی موضوعی است که غالباً در ادبیات منابع انسانی، تجاری و مدیریت، ظاهر شده اند.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده اند. شما دانشجوی گرامی با مطالعه اینم پروپوزال می توانید آشنایی بیشتری با این ساختارها یافته و آنها را در اهداف دانشگاهی خود پیاده سازی نمایید. همچنین مطالعه اینگونه پروپوزال ها می تواند ایده ساز خوبی برای تحقیقات آتی باشد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین، فایل مقاله بیس آن قرار داده شده است:

توانمندسازی منابع انسانی و عملکرد


نقد و بررسی‌ها

  1. علی

    با تشکر

  2. علی

    اگرتوانمندسازی منابع انسانی از جمیع جهات مورد توجه قرار گیردقطعا در بهبودعملکرد سازمان موثر خواهد بود

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − یک =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi