دانلود پروپوزال مطالعه ای بر فاکتورهای تاثیرگذار بر توسعه گردشگری ورزشی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر فاکتورهای تاثیرگذار بر توسعه گردشگری ورزشی (مطالعه موردی: استان هرمزگان)

عنوان انگلیسی

A Study on Factors Influencing Sport Tourism Development (Case Study: Hormozgan Province)

رشته مرتبط

  مدیریت گردشگری؛ مدیریت ورزشی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
88,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

امروزه، گردشگری و ورزش، از یک رابطه مکمل همدیگر که مستقیماً بر اقتصاد کشورها تاثیر می گذارد، برخوردار هستند. همچنین، امروزه، گردشگری ورزشی به عنوان سودآورترین صنعت در سراسر جهان محسوب می شود. علاوه بر آن، می تواند از نظر اقتصادی و سیاسی بر همه لایه های اجتماعی تاثیر بگذارد. بنابراین، نیاز به گفتن نیست که توجه بسیار بیشتری باید به این صنعت از طریق سیاست های شفاف، چشم اندازها و طرح های سازنده از این نظر، داده شود. برای رسیدن به این هدف، پژوهش های حاضر تلاش می کنند، روش های توسعه گردشگری ورزشی در ایران براساس پژوهش های قبلاً انجام شده، را مورد بررسی قرار دهد.

یکی از صنایع قابل توجه در سطح جهانی، صنعت گردشگری است، که یکی از شاخه های آن به نام گردشگری ورزشی، توجه بیشتری به خود جلب کرده است. ورزش و گردشگری، جهان را به یک مکان کوچک تبدیل می کنند و در نتیجه درک بیشتر بین فرهنگ ها، تحمل همدیگر و صلح جهانی را تقویت می کند. گردشگری ورزشی، یک پدیده اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و اجتماعی و همچنین ترکیبی جذاب از هر دوی ورزش و گردشگری می باشد.

گردشگری ورزشی، شکل دیگری از مسافرت تفریحی است که ورزش در طرح مسافرت گردشگر قرار داده می شود. این نوع گردشگری شخص را ملزم می کند تا از جامعه وطن به محل رویداد ورزشی مسافرت کند و از امور روزمره زندگی دور شود. این موضوع مشهور شده است، زیرا گردشگران ورزشی در یک رویداد ورزشی شرکت می کنند و رویدادهای گردشگری دیگری انجام می دهند. گردشگری ورزشی، مزایای اجتماعی و اقتصادی را برای کشور، شهرها و کسب و کارهای محلی می آورد. علاوه بر آن، هویت فرهنگی و فرصت تعامل اجتماعی در شهر را افزایش می دهد.

گردشگری ورزشی بیش از پیش محبوب شده است و توجهات دانشگاهیان و متخصصان را به خود جلب کرده است. پژوهش های بسیاری در مورد گردشگری ورزشی انجام شده اند تا حیطه و زمینه آنرا تعریف کنند. به عقیده محققین، در بررسی و توصیف گردشگری ورزشی از «چه هست و چه کسی است» به درک «چرایی» پیشرفت هایی لازم است و انگیزه، گام اولیه در بررسی این است که «چرا» رفتار مسافرت گردشگر ورزشی بر گردشگری ورزشی تاثیر می گذارد.

این پروپوزال نیز با تاکید بر این مفاهیم برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای کلی پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده است. مطالعه این محصول می تواند ابزار مناسبی برای دانشجویان در راستای یادگیری این ساختارها بوده و نیز زمینه ساز ایده های پژوهشی جدید برای تحقیقات آینده گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

گردشگری ورزشی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر فاکتورهای تاثیرگذار بر توسعه گردشگری ورزشی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 11 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi