دانلود پروپوزال نقش چارچوب های مسئولیت اجتماعی در رسیدن به اهداف سازمان

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش چارچوب های مسئولیت اجتماعی در رسیدن به اهداف سازمان (مطالعه موردی: سازمان بهزیستی ایران)

عنوان انگلیسی

A Study on the Role of Social Responsibility Frameworks in Achieving Organization Goals (Case Study: State Welfare Organization of Iran)

رشته مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی؛ مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
94,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال حاوی یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

از سال های دهه 1950، مسئولیت شرکت، به ابزاری تبدیل شده که عموم مردم می توانند به واسطه آن، شرکتها را نسبت به اقدامات انجام داده، مسئول قلمداد کنند. مسئولیت اجتماعی شرکت امروزه مهم بوده و می تواند به اشکال مختلف باشد- از جمله کار به نفع عموم، اهداء محصولات، مشارکت مالی، جامعه کارکنان، روزهای خدمات رسانی، شیوه های طرفدار محیط زیست، و چندین روش خلاق که کسب و کارهای بزرگ و کوچک به واسطه آنها از جوامع خود حمایت می کنند. اگرچه محرز است که بخش اعظم تلاشهای مربوط به مسئولیت شرکت به نفع جامعه می باشد، ارزیابی نحوه تاثیر مثبت این اقدامات بر شرکتها برای رهبران شرکت و متخصصین کسب و کار مفید است.

شرکتها تمرکز خود بر مسئولیت اجتماعی را افزایش می دهند، که شامل دفاع از حقوق زنان، حمایت از محیط زیست یا تلاش برای از بین بردن فقر در سطح محلی، کشوری یا جهانی می باشد. از دیدگاه پژوهشگران، شرکتهای مسئول اجتماعی تصاویر جذابی از مشتریان و سهامداران ارائه می دهند که بر خطوط پایین آنها تاثیر مثبت دارد.

پذیرش سیاست های مربوط به مسئولیت اجتماعی در جهت جذب و حفظ مشتریان می باشد که برای موفقیت بلندمدت شرکت ضروری است. بعلاوه، بسیاری از افرادی که هزینه کالاها را پرداخت می کنند، می دانند که بخشی از سود این درآمد، در جهت مسائل اجتماعی مربوط به آنها صرف می شود.

این پروپوزال نیز با تاکید بر این مباحث برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و هدف از پروپوزال نیز بررسی نقش مسئولیت اجتماعی در رسیدن به اهداف سازمانی می باشد و در این راستا، یک مطالعه موردی نیز انجام شده است. مطالعه این پروپوزال می تواند به دانشجویان در یادگیری ساختارهای پروپوزال نویسی کمک کرده و ایده ها و موضوعات پژوهشی جدیدی را برای تحقیقات آینده، در اختیار آنها قرار دهد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده که می توانید مشاهده و دانلود نمایید:

مسئولیت اجتماعی و اهداف سازمانی


نقد و بررسی‌ها

  1. عبدالستار سیرت

    به نظر من این پروپوزال ،ازهر لحاظ یک پروپوزال استاندارد بوده ،افراد که نیاز مند به تهیه پروپوزال باشند،کمکی خوبی برای شان خواهد بود

    • مرتضی موسی زاده (خریدار محصول)

      ممنون از حُسن توجه شما پژوهشگر گرامی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + یازده =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi