دانلود پروپوزال تحلیل تاثیر شاخص های سرمایه اجتماعی روی توسعه پایدار توریسم

عنوان فارسی

تحلیل تاثیر شاخص های سرمایه اجتماعی روی توسعه پایدار توریسم (مطالعه موردی: روستای ابیانه)

عنوان انگلیسی

Analysis of the Impact of Social Capital Indicators on Sustainable Development of Tourism (Case Study: Abyaneh Village)

رشته مرتبط

  مدیریت جهانگردی و گردشگری

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
89,900 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

از آنجایی که صنعت گردشگری، نقش مهمی را در راستای ترویج و ارتقای توسعه اجتماعی و اقتصادی ایفا می کند، معیشت جوامع هدف گردشگری بسیار مهم می باشد. با این حال، صنعت گردشگری، در برابر بحران ها و بلایای طبیعی بسیار آسیب پذیر و حساس می باشد. یکی از مبانی توسعه پایدار، عملکرد و همکاری خوب جامعه میزبان می باشد. تجربه نشان داده که بدون همکاری و حمایت جامعه محلی، امکان ایجاد و بهبود صنعت گردشگری پایدار وجود ندارد. یکی از فاکتورهایی که نقشی اساسی در نیل به توسعه پایدار ایفا می کند، ثروت اجتماعی است که امروزه در کنار مفاهیمی چون ثروت اقتصادی و مالی قرار گرفته است. این مفهوم مربوط به ارتباط بین اعضای یک شبکه اجتماعی است که اهداف خود را از طریق خلق هنجارها و اعتماد متقابل، دنبال می کنند.

در این پروپوزال نیز سعی شده تا ارتباط بین سرمایه اجتماعی و توسعه پایدار گردشگری مورد بررسی قرار گیرد. گردشگری و جهانگردی و عوامل تعیین کننده در راستای توسعه پایدار آن و نیز سودآوری حاصل از این صنعت، یکی از موضوعاتی هست که امروزه توجه پژوهشگران و محققین زیادی را به خود جلب کرده است و هنوز هم زمینه های پژوهشی زیادی در این زمینه وجود دارد، و در نتیجه مطالعه این پژوهش و مطالعات مرتبط با آن می تواند زمینه ساز ایده های جدیدی برای دانشجویان و پژوهشگران در راستای اهداف مطالعاتی شان باشد. با توجه به تعداد زیاد مقالات چاپ شده در این زمینه، در این پروپوزال نیز به مرتبط ترین آنها اشاره شده است. شما دانشجوی گرامی نیز می توانید با مطالعه این محصول، با ساختارهای یک پروپوزال آشنا شده و با کسب ایده های جدید از آن، موضوعات مشابه و مناسبی را برای پروپوزال دانشگاهی خود انتخاب نمایید.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و نیز فایل مقاله بیس را مشاهده نمایید:

سرمایه اجتماعی و گردشگری


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال تحلیل تاثیر شاخص های سرمایه اجتماعی روی توسعه پایدار توریسم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi