دانلود پروپوزال نقش مولفه های سرمایه اجتماعی در سامانه مدیریت استعداد

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش مولفه های سرمایه اجتماعی در سامانه مدیریت استعداد (مطالعه موردی: شرکت ملی حفاری ایران)

عنوان انگلیسی

A study on the role of social capital components in talent management system (Case study: National Iranian Drilling Company)

رشته مرتبط :

  مدیریت استعداد

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

مبحث مدیریت استعداد، یکی از موضوعاتی است که در چند دهه اخیر، توجهات زیادی را به خود معطوف ساخته است و حتی برخی محققین در این زمینه، به چالش هایی اشاره کرده اند که مدیران سازمان ها با آنها دست و پنجه نرم می کنند تا بهترین نیروها را وارد سازمان خود نمایند. مطمئنا جذب برخی از استعدادها، مستلزم رقابت با سایر سازمان ها خواهد بود. در این راستا، هر سازمانی باید ظرفیت کافی در راستای کشف این استعدادها و همچنین آموزش و ارتقای آنها را داشته باشد تا بتواند در بلند مدت، ارزش آفرینی کند.

در جهان امروز، اهمیت منابع انسانی بر هیچ مدیر موفقی، پوشیده نیست و رقابتی تر شدن محیط کسب و کار باعث شده تا اهمیت این موضوع، چند برابر شود. این ابزار به رهبران سازمان کمک می کند تا افراد لایق را در موقعیت های شغلی مناسب با آنها قرار دهند تا به واسطه آنها بتوانند به اهداف کلان شرکت نزدیک گردند.

یکی از متغیرهای دیگر بررسی شده در این پروپوزال نیز، مبحث سرمایه اجتماعی است که یکی از سرمایه های نامحسوس سازمان تلقی می گردد. در چند سال گذشته، این موضوع مورد توجه بسیاری ار محققین علوم سازمانی قرار گرفته است. سرمایه اجتماعی می توان محرک افراد در یک سازمان جهت دستیابی به اهداف مشترک باشد. این مولفه، تاثیر چشم گیری روی فرآیند اشتراک گذاری دانش و نهایتا کسب مزیت رقابتی دارد.

این پروپوزال به بررسی ارتباط سرمایه اجتماعی و مدیریت استعداد پرداخته و در این راستا، یک مطالعه موردی نیز در شرکت ملی حفاری ایران انجام داده است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و لازم به توضیح است که ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی از جمله بیان مساله، ضرورت انجام تحقیق، اهداف، فرضیات، روش پژوهش و … نیز در آن رعایت گردیده است. مطمئنا مطالعه این نمونه پروپوزال می تواند ابزار بسیار خوبی برای دانشجویان باشد تا آشنایی بیشتری با این ساختارها به دست آورند. لازم به توضیح است که جامع بودن این پژوهش باعث می شود تا بتوان موضوعات و ایده های پژوهشی جدیدی را از آن برای تحقیقات آینده استخراج نمود.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و کاملا قابل ویرایش می باشد. در ادامه، بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن، قرار داده شده است:

سرمایه اجتماعی و مدیریت استعداد

با نگاهی به پژوهش های انجام شده، متوجه می شویم که سرمایه اجتماعی، موضوع بسیاری از مقالات و پژوهش های داخلی و خارجی در حوزه مطالعات سازمانی بوده است. ولی ارتباط بین سرمایه اجتماعی و سامانه مدیریت استعداد، کمتر مورد توجه قرار گرفته شده است. در این پروپوزال، به این موضوع پرداخته شده و سعی شده تا راهکارهایی در راستای بهبود این سامانه و همچنین شناخت بیشتر ارتباط بین این دو متغیر، پرداخته شود.


نقد و بررسی‌ها

  1. شیوا نادری

    خوب

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + سیزده =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi