دانلود پروپوزال بررسی مزایای استفاده از مدیریت استعداد در افزایش تعهد پرسنل

عنوان فارسی

بررسی مزایای استفاده از مدیریت استعداد در افزایش تعهد پرسنل (مطالعه موردی: کارکنان ناجا)

عنوان انگلیسی

Exploring the Benefits of Using Talent Management to Increase Personnel Commitment (Case Study: NAJA Personnel)

رشته مرتبط

  مدیریت استعداد؛ مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
89,900 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

مدیریت استعداد، یک روال پیچیده برای سازمان ها می باشد، اما سازمان ها نیاز به کارکنان مستعد برای بیشینه سازی عملکرد سازمانی خود دارند. در این وضعیت، مسئله حقیقی، جستجو یا مدیریت استعدادها نیست، بلکه ایجاد تعهد برای حفظ آنها می باشد، زیرا از دیدگاه مدیریت استراتژیک، برای پایدار سازی، دائمی کردن و زیاد کردن عملکرد، مهم است و تنها با تعهد کارکنان امکان پذیر می باشد.

سازمان ها باید بیش از گذشته به دنبال هدایت کردن کارکنانشان به سمت دیدگاه مشترک شرکت باشند تا همکاری درازمدت برقرار سازند و دانش سازمانی را در زمان تجمیع و گسترش مدیریت استراتژیک، ذخیره و تجمیع کنند. برنامه ریزی شغلی به امری اجتناب ناپذیر تبدیل شده است، چرا که رقابت در منابع انسانی و ابزارهای انگیزش دهنده جدید برای کارکنان افزایش یافته، در این راستا استفاده از ابزارهای مدیریت استعداد در سازمان ها اهمیت یافته است.

شرکت هایی که هدفشان رشد است متوجه می شوند که اولین جنبه ای که به ذهن می آید، نیروی انسانی است. سازمان ها در یافتن، توسعه و آموزش کارکنان، بخصوص کارکنانی که در فرهنگ ها و کشورهای مختلف کار می کنند، بسیار موفق نیستند. مدیریت استعداد، در کارکردهای اصلی و پایه بسیاری از سازمان ها، جایگاه خود را ندارد. ادراک سازمان ها در مورد هویت بخشی آنها، بر چارچوب های ساختارهای بازار محور، یعنی واحدهای کار استراتژیک متمرکز هستند، نه مهارت های پایه. این امر اجتناب ناپذیر است که سازمان ها بر نتایج نهایی تمرکز کنند، اما مکمل آن باید تمرکز جدی بر مهارت های پایه باشد. سازمان ها را نباید فقط به صورت یک سبد یا پورتفوی از خدمات در نظر گرفت، بلکه در عین حال باید به عنوان سبدی از مهارت ها محسوب شود.

پژوهش ها در مورد تعهد سازمانی چندین مزیت این موضوع را عنوان کرده اند. تعدادی از مثالهای مزیت های تعهد سازمانی شامل کاهش قصد ترک کار کارکنان، و بهبود عملکرد سازمانی می باشند. محققان بیان کرده اند که تعهد سازمانی را می توان بوسیله چندین روش مانند رفتار رهبری، توانمندسازی رونشناختی، توسعه و حفظ استعداد، ارتقاء بخشید. هدف این پروپوزال، بررسی مزایای استفاده از مدیریت استعداد در افزایش تعهد پرسنل می باشد. همراستا با این موضوع، این فرضیه بیان شد که مدیریت استعداد، تعهد سازمانی را افزایش می دهد. یکی از اساسی ترین جنبه های مدیریت استعداد، افزایش تعهد کاری کارکنان می باشد که این ارتباط مثبتی با تعهد سازمانی دارد. همچنین، انتظار می رود که تعهد کاری کارکنان، میانجی اثر مدیریت استعداد بر تعهد سازمانی باشد.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است. مطالعه این پروپوزال می تواند ابزاری برای درک بیشتر این ساختارها بوده و نیز نمایان گر مسیرهای پژوهشی آتی در این زمینه باشد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

مدیریت استعداد و تعهد کارکنان


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال بررسی مزایای استفاده از مدیریت استعداد در افزایش تعهد پرسنل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 16 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi