دانلود پروپوزال ارتباط عزت نفس و خلاقیت با تعصب در دانشجویان

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط عزت نفس و خلاقیت با تعصب در دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر جاسک

عنوان انگلیسی

A Study on the Relationship between Self-Esteem and Creativity with Prejudice in Islamic Azad University Students, Bandar Jask Branch

رشته مرتبط

  روانشناسی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
79,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال برای رشته روانشناسی تهیه شده و در آن به بررسی موضوع مطالعه ای بر ارتباط عزت نفس و خلاقیت با تعصب در دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر جاسک پرداخته شده است. لازم به توضیح است که ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی شامل بیان مساله، اهمیت انجام تحقیق، بیان اهداف و فرضیات، پیشینه تحقیق، روش تحقیق و … در این پروپوزال رعایت گردیده اند و در نتیجه مطالعه این نمونه پروپوزال می تواند روش بسیار مناسبی در راستای آشنایی بیشتر با روش های پروپوزال نویسی باشد.

در پهنه ذهن پیچیده انسان، سه عنصر عزت نفس، خلاقیت و تعصب، با ظرافتی شگفت انگیز با یکدیگر در هم تنیده اند. گویی در تئاتری نامرئی، هر کدام نقشی منحصر به فرد ایفا می کنند و بر کنش دیگری تاثیر می گذارند. این تحقیق، سفری کاوشگرانه به اعماق این تار و پود ظریف خواهد بود تا پرده از راز این هم آغوشی و تقابل بردارد.

این پروپوزال در قالب فایل ورد (WORD) قابل ویرایش و PDF تهیه شده و در ادامه نیز تصویر مربوط به یکی از صفحات آن قرار داده شده است:

عزت نفس و خلاقیت دانشجویان

عزت نفس، همچون گوهر گرانبهایی در عمق وجود انسان نهفته است. این گوهر، تصویری است که فرد از خویشتن خویش دارد و بر پایه آن، ارزش و لیاقت خود را ارزیابی می کند. عزت نفسی سترگ، دریچه ای به سوی خلاقیت و نوآوری می گشاید و فرد را قادر می سازد تا با شجاعت، ایده های نو را به عرصه ظهور بگذارد.

در همین راستا، خلاقیت، همچون پرنده ای بلندپرواز، در قفس ذهن انسان بال می زند و همواره در جستجوی کشف ناشناخته هاست. این پرنده آزاد، از قید تعصبات رهاست و با جسارتی مثال زدنی، مرزهای تفکر را در می نوردد و ایده های بدیع و ناب را به ارمغان می آورد.

همچنین، تعصب، همچون زنجیری نامرئی، ذهن انسان را به بند می کشد و او را از درک حقایق باز می دارد. این زنجیر، مانعی بزرگ در مسیر خلاقیت و نوآوری است و فرد را در تاریکی جهل و جمود فرو می برد.

هدف از این پژوهش، کاوش در وادی ی پیچیده ی تعامل عزت نفس، خلاقیت و تعصب در ذهن دانشجویان است. در این راستا، به دنبال پاسخ به این پرسش بنیادی خواهیم بود که چگونه این سه عنصر، بر یکدیگر اثر می گذارند و در نهایت، چه نقشی در شکل گیری هویت و عملکرد دانشجویان ایفا می کنند. با گام نهادن در این مسیر، امیدواریم دریچه ای نو به سوی درک عمیق تر این مفاهیم ظریف بگشاییم و گامی در جهت ارتقای سطح خلاقیت و مبارزه با تعصبات در میان نسل جوان برداریم.


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارتباط عزت نفس و خلاقیت با تعصب در دانشجویان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi