دانلود پروپوزال بررسی نقش چارچوب های رهبری امنیت مدار در بهبود رفتار کارکنان

عنوان فارسی

بررسی نقش چارچوب های رهبری امنیت مدار در بهبود رفتار کارکنان (مطالعه موردی: کارکنان بخش بهداشت شهرستان بهشهر)

عنوان انگلیسی

Investigating the role of security-oriented leadership frameworks in improving employee behavior (Case study: Behshahr health department staff)

رشته مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی؛ مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در تعریف رهبری امنیت مدار می توان بیان کرد که این نوع رهبری، بیشتر به عنوان پایگاهی امن در نظر گرفته می شود که کلیات سازمان خود را به خوبی تحت پوشش خود در می آورد. این سبک از رهبری می تواند امکان همکاری های کارآمد و پربازده درون سازمانی را به خوبی میسر نماید چرا که در اینگونه سازمان ها، ارتباطات به موازات اعتماد موج می زند. بر کسی پوشیده نیست که بیشتر سازمان های امروزی، با مسائل گوناگونی از جمله تحولات تکنولوژی، محدودیت در منابع، مشکلات انرژی و … دست و پنجه نرم می کنند. طبیعتا در چنین شرایطی، سازمان ها به دنبال رسیدن به چارچوب هایی هستند تا مزیت رقابتی آنها را حفظ کرده و بهبود بخشد و نهایتا منجر به تداوم بقای آنها در محیط رقابتی جهانی شود. همه این عوامل دست در دست هم داده و موجب پیشرفت سازمان در مقایسه با سازمان های رقیب خواهند شد. در این بین، داشتن نیروی انسانی پربازده، متعهد و دارای رفتار کاری موثر مستلزم داشتن رهبری قوی در سازمان ها است. محیط سازمانی می تواند رفتار کارکنان را تحت شعاع قرار دهد و اصول مدیریتی قوی می تواند عملکرد کارکنان را بهبود بخشیده و نهایتا موجب تعالی سازمانی گردد.

یکی از مسئولیت هایی که بر دوش هر مدیریتی قرار داده شده، ایجاد انگیزه کافی در بین کارکنان است تا وظایف خود به خوبی و آنگونه که به آنها تفهیم شده، انجام دهند. موضوع رهبری و مدیریت، از جمله موضوعاتی بوده که نظر بسیاری از محققین و پژوهشگران علم مدیریت را به خود جلب نموده است. در همین راستا، مقالات علمی بیشماری در ژورنال های بین المللی به چاپ رسیده که توانسته باعث رشد و توسعه بسیاری از سازمان ها گردد. موضوعی که اخیرا بیشتر به آن تمرکز شده این بوده که کدام نوع و سبک از رهبری توانسته تا بیشترین تاثیر را روی عملکرد و بهره وری داشته باشد.

این پروپوزال با تکیه بر موارد فوق به بررسی تاثیر رهبری امنیت مدار در بهبود رفتار شغلی و عملکرد کارکنان پرداخته و برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی در این محصول رعایت گردیده و در نتیجه مطالعه آن می تواند ابزار قدرتمندی برای دانشجویان در راستای درک بیشتر این ساختارها باشد. همچنین مطالعه این پروپوزال می تواند ایده های پژوهشی جدیدی را برای مسیرهای پژوهشی آینده ارائه نماید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

رهبری امنیت مدار و رفتار کارکنان


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال بررسی نقش چارچوب های رهبری امنیت مدار در بهبود رفتار کارکنان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi