دانلود ترجمه مقاله روش خمش بدون ماندرل برای لوله های طولانی از قبل خمیده/مستقیم

عنوان فارسی :

یک روش خمش بدون ماندرل بدون برنامه برای لوله های طولانی از قبل خمیده/مستقیم

عنوان انگلیسی :

A new schedule-free mandrel-less bending method for straight/pre-shaped long tubes

کلمات کلیدی :

  شکل دهی سرد؛ خمش؛ لوله

درسهای مرتبط : مهندسی مکانیک؛ مهندسی مواد
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 4 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2013 تعداد رفرنس مقاله : 8
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. روش های خمش 3. ارزیابی به واسطه روش های عددی 4. تاثیر خمش فشرده سازی جانبی 5. بحث و بررسی 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

The objective is to propose a new schedule-free mandrel-less draw-bending method to achieve high cross-sectional precision for straight and pre-shaped long tube, for which conventional methods lacking innovation are useless. The proposed method applies side compression on the tube. Analyses and experiments verified excellence of the method and the new method successfully reduced the error index of circularity under the severe conditions of conventional methods. The method would bring significant flexibility in manufacturing as the method is able to bend arbitrary portions of tubes and be placed in arbitrary positions of the process line.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – هدف پیشنهاد یک روش خمش کششی بدون ماندرل بدون برنامه جدید برای دستیابی به دقت مقطع زیاد برای لوله مستقیم و از پیش شکل داده شده است، که برای آن روش های متداول بدون نوآوری بی استفاده و غیرمفید هستند. روش پیشنهادی از تراکم جانبی برروی لوله استفاده می کند. تحلیل و آزمایش ها برتری این روش و روش جدید که با موفقیت شاخص خطای دایره بودن تحت شرابیط شدید روش های متداول کاهش داد، تایید می کنند. این روش انعطاف پذیری قابل توجهی در تولید حاصل می کند زیرا این روش قادر به خمش دادن بخش های اختیاری از لوله ها را دارد و در موقعیت های اختیاری خط فرآیند قابل بکارگیری است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله روش خمش بدون ماندرل برای لوله های طولانی از قبل خمیده/مستقیم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − شش =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.