دانلود پروپوزال بررسی اشباع و جبران اعوجاج در جریان ثانویه CT در شبکه قدرت

عنوان فارسی

بررسی اشباع و جبران اعوجاج در جریان ثانویه CT با توجه به تغییر ساختار معمول شبکه قدرت

عنوان انگلیسی

Investigation of saturation and compensation of distortion in the secondary current of CT according to the change of the usual structure of the power grid

رشته مرتبط

  مهندسی برق

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
68,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. مدل تحقیق 6. سوالات تحقیق 7. روش تحقیق 8. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مهندسی برق تهیه شده و در آن به بررسی اشباع و جبران اعوجاج در جریان ثانویه CT با توجه به تغییر ساختار معمول شبکه قدرت پرداخته شده است. ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی که در پروپوزال های رشته مهندسی برق رعایت می شوند، در این نمونه پروپوزال رعایت شده اند. این ساختارها شامل بیان مساله، بیان اهداف، فرضیات، پیشینه تحقیق، روش تحقیق و … می باشند. مطمئنا مطالعه این نمونه پروپوزال های آماده می تواند روش بسیار مناسبی برای آشنایی با این ساختارها برای دانشجویان باشد. همچنین با توجه به مسیرهای پژوهشی مشخص شده در پروپوزال و نیز محدودیت ها و خلاءهای پژوهشی، می توان موضوعات جدیدی را نیز از آن استخراج نموده و در تحقیقات آینده روی آنها کار کرد.

این پروپوزال در قالب فایل ورد (WORD) قابل ویرایش و PDF تهیه شده و در ادامه نیز تصویر مربوط به یکی از صفحات آن قرار داده شده است:

جبران اعوجاج جریان

با توجه به توسعه صنعت و پیچیدگی سیستم های قدرت، اتصال های کوتاه در این سیستم ها افزایش یافته است. این افزایش، نقش رله های حفاظتی و تجهیزات واسط را در جلوگیری از خسارت به تجهیزات فشار قوی سیستم های قدرت به همراه داشته است. رله ها برای عملکرد صحیح نیاز به اطلاعات دقیق دارند. ترانسفورماتور جریان (CT) به عنوان یک واسط برای اخذ سیگنال جریان، مورد استفاده قرار می گیرد. اما به دلیل غیرخطی بودن مشخصه های مغناطیسی هسته CT، اشباع ممکن است رخ دهد، که باعث افزایش خطای نسبت تبدیل و اعوجاج در سیگنال خروجی می گردد. برای مقابله با این تاثیرات، استفاده از CT با مشخصات نامی بالاتر یا الگوریتم های خاص معمولاً مورد استفاده قرار می گیرد. این تحقیق نیز با هدف تشخیص اشباع و جبران سازی اعوجاج جریان ثانویه CT با استفاده از روش های پردازش سیگنال، انجام شده است. این اقدام به کاهش هزینه و افزایش قابلیت اطمینان سیستم قدرت منجر خواهد شد.


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال بررسی اشباع و جبران اعوجاج در جریان ثانویه CT در شبکه قدرت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi