دانلود پروپوزال نقش داستان گویی در کاهش مسائل رفتاری کودکان

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر نقش داستان گویی در کاهش مسائل رفتاری کودکان

عنوان انگلیسی :

A study on the role of storytelling in reducing child behavioral issues

رشته های مرتبط :

  روانشناسی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

امروزه ثابت شده که ریشه بسیاری از مشکلات رفتاری، ریشه در زمان کودکی یک فرد دارد. مشکلات رفتاری می توانند حاصل تعامل متغیرهای بیولوژیکی، روانشناختی و اجتماعی باشند. با این حال، به نظر می رسد که علیرغم اهمیت عوامل بیولوژیکی، فاکتورهای تربیتی خانواده مانند سبک های فرزندپروری و تعاملات اجتماعی، نقش مهمی در بسط این عوامل داشته باشند. در اصل، مسائل رفتاری و عاطفی کودکان به دو دسته عمده تقسیم می شود، یعنی مسائل درونی و بیرونی. مسائل بیرونی عمدتا شامل مواردی چون لجبازی، نافرمانی، و دعوا می باشد و مسائل درونی دربرگیرنده اختلالاتی چون انزوا، افسردگی و اضطراب هستند. با این حال کودکان گاهی اوقات رفتارهایی را نیز نشان می دهند که ممکن است مربوط به هیچ کدام از این دو دسته نباشند. ریشه این اختلالات رفتاری عمدتا می تواند مرتبط با توانایی های فیزیکی و شناختی کودکان و همچنین عوامل محیطی و اجتماعی باشد. اگر بتوانیم درک کودکان از عواقب این رفتارها را افزایش دهیم، می توانیم به آنها در کاهش این رفتارها کمک کنیم. برای افزایش درک کودکان از واقعیات اجتماعی و خود، داستان ابزار شناخته شده ای است که می تواند الگوهای رفتاری را در قالب شخصیت های کودکانه به آنها آموزش دهد. تعامل کودک با شخصیت های داستان می تواند درک بهتری از شخصیت خود او را ایجاد کند. با استفاده از یک داستان خوب و مناسب که مرتبط با پیش زمینه های ذهنی یک کودک می باشد، کودک می تواند نگرش های منفی خود را زیر سوال برده و از تکرار آنها جلوگیری نماید.

این پروپوزال نیز به بررسی این موضوع پرداخته و برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته روانشناسی آماده شده است. متغیرها در این تحقیق با استفاده از جامعه آماری و مدل مفهومی بررسی شده و سپس یک سری پرسش ها ارائه شده و جنبه های نوآورانه پژوهش نیز مطرح شده اند. شما دانشجوی گرامی نیز می توانید با مطالعه این محصول، علاوه بر آشنایی با ساختارهای پروپوزال نویسی، ایده های بهتری را نیز کسب کرده و نسبت به نگارش موضوعی مناسب برای پروپوزال دانشگاهی خود اقدام نمایید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

قصه گویی


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال نقش داستان گویی در کاهش مسائل رفتاری کودکان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 20 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.