دانلود ترجمه مقاله آیا انرژی های تجدیدپذیر می توانند کل تقاضای انرژی استرالیا را برقرار کنند

عنوان فارسی :

آیا انرژی های تجدیدپذیر می توانند کل تقاضای انرژی استرالیا را برقرار کنند: یک روش تفکیک نشده

عنوان انگلیسی :

'Can renewables meet total Australian energy demand: A “disaggregated” approach

کلمات کلیدی :

  محدودیت های انرژی های تجدیدپذیر

درسهای مرتبط : انرژی های نو
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 6 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 41
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود مقاله
29,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. روش 3. داده ها 4. نتایج 5. نتیجه گیری و مفاهیم مربوط به خط مشی ها

نمونه متن انگلیسی مقاله

Attempts to assess the possibility of deriving all energy from renewable sources typically deal only with the aggregate amount of energy required, and do not consider the implications and difficulties arising from the need for differing forms of energy. In a 100% renewable system some of these forms will have to be provided by conversion from others, mostly from electricity. Conversion involves inefficiencies, losses, and embedded energy costs of infrastructures, and thus energy and dollar costs. In this study an attempt has been made to determine the magnitude and effect of this general problem, by beginning with estimates of the quantities required by different sectors and of the different forms they use. How these needs might best be met in a renewable system is then considered. Although there is insufficient data to enable confident conclusions, this “disaggregated” approach indicates that a 100% renewable system to meet Australian energy demand would involve costs that would probably constitute an unacceptably large fraction of GDP.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – تلاش برای ارزیابی احتمالات محرک همه انرژی ها از منابع تجدیدپذیر معمولاً تنها با مقدار کل انرژی مورد نیاز سر و کار داشته و مفاهیم و مشکلات ناشی از نیاز به فرم های مختلف انرژی را در نظر نمی گیرد. در یک سیستم 100 درصد تجدیدپذیر، برخی از این فرم ها مجبورند تا با تبدیل از فرم های دیگر و عمدتاً از فرم الکتریکی عرضه گردند. این تبدیلات شامل ناکارآمدی ها، تلفات و هزینه های تعبیه انرژی زیرساخت ها می باشند. در این مطالعه، تلاش شده تا مقدار و تأثیر این مسأله با برآورد مقادیر مورد نیاز بخش های مختلف و فرم های مختلف مورد استفاده در آنها تعیین گردد. این موضوع که چگونه می توان این نیازها را به بهتریم شکل در یک سیستم تجدیدپذیر برقرار کرد نیز در نظر گرفته شده است. با اینکه داده های کافی برای نتیجه گیری های مطمئن در این زمینه موجود نمی باشد، رویکرد تفکیک نشده نشان می دهد که یک سیستم 100 درصد تجدیدپذیر برای برقرار تقاضای انرژی استرالیا باید شامل هزینه هایی باشد که کسری غیرقابل قبول GDP را برآورده سازد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 29,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله آیا انرژی های تجدیدپذیر می توانند کل تقاضای انرژی استرالیا را برقرار کنند”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.