دانلود پروپوزال فاکتورهای موثر بر موفقیت دورکاری از چشم انداز سازمان، مدیریت و کارکنان

عنوان فارسی

ارزیابی فاکتورهای موثر بر موفقیت دورکاری از چشم انداز سازمان، مدیریت و کارکنان با در نظر گرفتن شاخص های عملکرد سازمانی (مطالعه موردی: سازمان امور مالیاتی کشور)

عنوان انگلیسی

Evaluation of Factors Affecting Remote work Success from the Perspective of Organization, Management and Employees by Considering Organizational Performance Indicators (Case Study: Tax Administration)

رشته مرتبط :

  مدیریت بازرگانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

دورکاری یکی از موضوعاتی است که طرفداران و مخالفان خود را در هر سازمانی دارد. پیاده سازی دورکاری ممکن است اشتیاق کارمندان و یا بی رغبی مدیران در اجرای آن را در پی داشته باشد. با این حال، در صورتی که زیرساخت های مورد نیاز آن در نظر گرفته نشود، ممکن است تبعات منفی برای عملکرد سازمانی در پی داشته باشد. این موضوع، با چالش های زیادی روبرو است که از جمله آنها می توان به چالش های فردی، سازمانی و اجتماعی اشاره کرد. چالش های فردی مرتبط با مسائلی است که یک کارمند از لحاظ شخصی با آنها دست و پنجه نرم می کند و باید به واسطه خود و یا با کمک سازمان، آنها را حل و فصل نماید. مسائلی مانند عدم وجود امکانات، کاهش ارتباطات اجتماعی و انزوای اجتماعی که شاید در مراحل بالاتر منجر به افسردگی گردد. در این راستا، سازمان نیز با چالش هایی روبرو است که مهم ترین آنها، امکان نفوذ به اطلاعات سازمانی، به خطر افتادن امنیت اطلاعات، و کاهش میزان نظارت بر کار اشاره کرد. البته لازم به ذکر است که برخی انجام برخی وظایف نیز به شکل دورکاری، امکان پذیر نیست.

در این پروپوزال سعی شده تا عوامل حیاتی موثر بر موفقیت پیاده سازی دورکاری مورد بررسی قرار گیرد و این موضوع از چشم انداز سازمان، مدیر و کارمند، بررسی شده است. همچنین مولفه های عملکرد و بهره وری نیز در نظر گرفته شده است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت بازرگانی آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است. این ساختارها شامل بیان مساله، ضرورت انجام تحقیق، اهداف، فرضیات، سوالات، پیشینه تحقیق و … می باشد. مطمئنا مطالعه این محصول می تواند بهترین محصول برای دانشجویانی باشد که تمایل به آشنایی بیشتر با این ساختارها دارند. مسیرهای تحقیقاتی مشخص شده در این پروپوزال نیز می تواند موضوعات پژوهشی جدیدی را در اختیار دانشجویان قرار دهد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

عوامل حیاتی موفقیت دورکاری

دورکاری یکی از استراتژی های اساسی در ایجاد عدالت بین پرسنل محسوب می شود. دلیل این موضوع در این است که با توجه به عدم حضور فیزیکی کارکنان، ارزیابی عملکرد به واسطه میزان کار محول شده به آنها انجام می شود. مدیران امروزی به دنبال افزایش انگیزش کارکنان می باشند؛ سنجش دقیق عملکرد کارکنان می تواند سنگ محک مناسبی برای تشویق کارکنان پرتلاش باشد. نهایتا می توان عنوان کرد دورکاری در عصر پررقابت امروز، می تواند موجبات رضایتمندی و افزایش انگیزش شغلی را در کارکنان فراهم نماید.


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال فاکتورهای موثر بر موفقیت دورکاری از چشم انداز سازمان، مدیریت و کارکنان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 15 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi