دانلود پروپوزال تاثیر استراتژی های برون سپاری فرآیندهای سازمانی بر عملکرد

عنوان فارسی

تاثیر استراتژی های برون سپاری فرآیندهای سازمانی بر عملکرد (مطالعه موردی: سازمان امور مالیاتی)

عنوان انگلیسی

The Impact of Organizational Process Outsourcing Strategies on Performance (Case Study: Tax Administration)

رشته مرتبط

  مدیریت بازرگانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

محیط تجاری در جهان امروزی، شدیداً پویا می باشد. مسائل تجاری سریعاً در حال تغییر و بیش از پیش پیچیده باعث ایجاد تحولات کلیدی در سازمان ها و روش انجام کسب و کار شده اند. یکی از حقایقی که هنوز برقرار است این است که هر سازمان نقش خود را دارد؛ همچنین، موفقیت یک سازمان با سطح رسیدن به اهدافش، اندازه گیری می شود. برای دستیابی به اهداف مشخص شده، به موازات پیشرفت فنآوری، پیشرفته سازی فرآیندهای تجاری، انفجار دانش و نیاز به رشد همیشگی، سازمان ها به دنبال استراتژی هایی برای بهبود عملکرد هستند. بنابراین، این موضوع بازتاب قابلیت های کارکنانش (پرسنل)، دانش فنی، فرآیندهای تجاری و غیره می باشند و به این پرسش پاسخ می دهد که آیا سازمان می تواند به اهدافش با استفاده از آنچه که دارد برسد یا به دنبال روش هایی برای تکمیل آنها باشد. در جدال برای برآورده کردن تقاضاهای مشتریان و سهامداران، یک سازمان ممکن است به دنبال روش هایی بگردد که مزیت مقایسه ای داشته باشند. بنابراین بر شایستگی های اصلی تمرکز می کند و به دنبال کاهش هزینه اجرایی، مانند برون سپاری به عنوان استراتژی درست و صحیح، است. برونسپاری، یکی از ابزارهای مدیریتی است که اهمیت زیادی در مدیران در پرداختن به دینامیک تجاری امروزه، دارد. این موضوع در برگیرنده قرارداد برون سپاری با یک کارکرد تجاری است. این رویکرد، جایگزین فعالیت های داخلی با قرارداد فرعی با کارگزاران بیرونی است. در نتیجه، مدیریت و توسعه نوآوری ها در فعالیت های برون سپاری شده، مسئولیت یک کارگزار یا پیمانکار بیرونی برای شرکت است. برونسپاری برای سازمان فرصت متمرکز کردن شایستگی های اصلی بر زمینه تجاری غالب قابل تعریف، فراهم می کند و همچنین یک ارزش منحصربفرد برای مشتریان حاصل می کند. همچنین آنچه که شایان ذکر است این است که امروزه برون سپاری دیگر به فعالیت های جانبی مانند تمیزکاری، تامین و تدارکات و امنیت، محدود نیست. همانگونه که توسط متخخصین بیان شده، برونسپاری شامل زمینه های بحرانی مانند طراحی، ساخت و تولید، بازاریابی، توزیع، نظام اطلاعات و غیره می باشد.

هدف این پروپوزال نیز ارزیابی تاثیر استراتژی های برون سپاری فرآیندهای سازمانی بر عملکرد می باشد و در این راستا، یک مطالعه موردی نیز انجام گرفته شده است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای کلی پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است. در نتیجه شما دانشجوی گرامی می توانید با مطالعه این محصول، آشنایی بیشتری با این ساختارها پیدا کرده و نیز موضوعات جدید و مشابهی را نیز برای اهداف دانشگاهی خود انتخاب نمایید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

برون سپاری فرآیند سازمانی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال تاثیر استراتژی های برون سپاری فرآیندهای سازمانی بر عملکرد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 3 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi