دانلود ترجمه مقاله پخش توان راکتیو با مدنظر قرار دادن عرضه کنندگان در بازار برق

عنوان فارسی :

پخش توان راکتیو با مدنظر قرار دادن تمامی عرضه کنندگان در بازارهای رقابتی برق

عنوان انگلیسی :

Dispatching Reactive Power Considering All Providers in Competitive Electricity Markets

کلمات کلیدی :

  بازارهای برق؛ توزیع توان راکتیو؛ SVC؛ STATCOM

درسهای مرتبط : بازار برق
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 7 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2010 تعداد رفرنس مقاله : 18
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
16,000 تومان
فهرست مطالب

1. مجموعه اصطلاحات 2. مقدمه 3. هزینه توان راکتیو برای جبرانسازهای موازی 4. مدل توزیع-Q ارائه شده با سهم برد برابر 5. مورد مطالعه: شبکه Ontario 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

PROPOSED LEVEL PLAYING FIELD Q-DISPATCH MODEL: Ideally, reactive power should be dispatched in an economical manner to minimize transmission losses and active losses of generating facilities while keeping the system secure. Considering the complexities involved in supplying reactive power in deregulated electricity markets, a method for reactive power dispatch is proposed here that is suitable for real-time applications. Given that the active power dispatch levels of the generators are known from energy market clearing, the ISO can determine the reactive power dispatch using an OPF-based model which minimizes the total active power losses of reactive power suppliers subject to system security constraints. In this approach, the suppliers of reactive power including generators, SVCs and STATCOMs are assumed to be paid for their real power losses, which is the payment mechanism presently used in Ontario. It must be mentioned that synchronous generators in the Ontario electricity market are paid if they are required to operate outside their standard power factor range and thereby reduce their real power output. In such circumstances, generators are paid for their lost opportunity cost based on the reduction in generation level including losses at the HOEP rate [7]. Since this situation seldom arises in Ontario, in the dispatch model presented here it is assumed that generators are not allowed to operate in the opportunity region and are therefore only paid for their active power losses. Based on the loss equations (2) and (3) for generators and SVCs/STATCOMs, the level playing field reactive power dispatch problem can be formulated as a security constrained OPF to minimize the total active power losses of reactive power suppliers.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

مدل توزیع-Q ارائه شده با سهم برد برابر: به طور ایده آل، توان راکتیو باید در یک وضعیت اقتصادی توزیع شود تا تلفات انتقال و تلفات اکتیو تچهیزات تولید کمینه شود در حالی که امنیت سیستم نیز حفظ شود. با در نظر گرفتن پیچیدگیهای موجود در تامین توان راکتیو در بازارهای نامنظم برق، در اینجا روشی برای توزیع توان راکتیو ارائه می شود که برای کاربردهای زمان واقعی مناسب است. با فرض این که میزان توزیع توان اکتیو ژنراتورها معلوم باشد، ISO می تواند توزیع توان راکتیو را با ساتفاده از یک مدل مبتنی بر پخش بار بهینه (OPF) تعیین کند که با در نظر گرفتن حاشیه امنیت سیستم، تلفات کل توان اکتیو مربوط به تامین کنندگان توان راکتیو را کمینه می کند. در این روش، تامین کنندگان توان راکتیو از جمله ژنراتورها، SVCها و STATCOMها فرض می شود که به خاطر تلفات توان حقیقیِ شان غرامت دریافت می کنند، و این سازوکاری است که امروزه در Ontario اجرا می شود. شایان ذکر است که ژنراتورهای سنکرون موجود در بازار برق Ontario ، وقتی غرامت دریافت می کنند که لازم باشد خراج از محدوده ضریب توان استاندارد خود عمل کنند و لذا خروجی توان راکتیوشان را کاهش می دهند. در چنین شرایطی، ژنراتورها بایت از دست دادن هزینه فرصت خود به علت کاهش در میزان تولید از جمله تلفات در نرخ HOEP، باید غرامت دریافت کنند [7]. از آنجا که این حالت به ندرت در Ontario اتفاق می افتد، در مدل توزیعی که اینجا معرفی شده است فرض می شود که ژنراتورها این مجوز را نداشته باشند که در ناحیه فرصت کار کنند و لذا تنها برای تلفات توان اکتیو خود غرامت دریافت می کنند. براساس معادلات تلفات (2) و (3) برای ژنراتورها و SVCها/STATCOMها، مساله توزیع توان راکتیو در یک میدان با میزان برد برابر را می توان بصورت یک مساله پخش بار بهینه محدود شده از نظر امنیت فرموله کرد که هدف آن کمینه کردن تلفات کل توان اکتیو تامین کننده های توان راکتیو است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

بخشی از ترجمه مقاله (صفحه 11 فایل ورد ترجمه)

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب
قیمت : 16,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله پخش توان راکتیو با مدنظر قرار دادن عرضه کنندگان در بازار برق”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − نه =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.