دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط میان کیفیت زندگی کاری و مدیریت ارتباط با مشتری

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط میان کیفیت زندگی کاری و مدیریت ارتباط با مشتری (مطالعه موردی: کارکنان شرکت نفت پارس)

عنوان انگلیسی

The Relationship between Quality of Work Life and Customer Relationship Management (CRM): (Case Study: Employees of Pars Oil Company)

رشته مرتبط :

  مدیریت منابع انسانی؛ مدیریت بازاریابی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
88,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

یکی از مسائل مهم در زمینه منابع انسانی، که توجهات زیادی را از جانب محققین و نویسندگان به خود معطوف ساخته است، موضوع میفیت زندگی کاری می باشد. در سال های اخیر، طرح های بهبود کیفیت زندگی کاری، نقش مهمی را در افزایش بهره وری کارکنان ایفا کرده و در نتیجه بازده و اثر بخشی سازمان های بزرگ را افزایش داده اند. کیفیت زندگی کاری، یک برنامه جامع طراحی شده برای نیل به رضایت کارکنان بوده و به سازمان ها در مدیریت بهتر کارکنان و تغییر آنها کمک می کند. عدم رضایت از کیفیت زندگی کاری، مساله ای اساسی است که صرف نظر از موقعیت و شرایط، همه کارکنان را تحت تاثیر قرار می دهد. شرکت ها کاملا متوجه این موضوع شده اند که مدیریت ارتباط با مشتری، فاکتوری بسیار مهم در موفقیت آنها می باشد و به آنها در ایجاد روابط طولانی مدت با مشتریان و افزایش سودآوری از طریق سیستم های مدیریتی کارآمد، کمک می کند. محیط های سازمانی و شرایط بازاری به طور مداوم در حال تغییرات هستند و مدیر سازمان، عنصر کلیدی در مقابله با این شرایط هست. با نگاهی گذرا به شرکت های مختلف متوجه می شویم که مدیران بزرگ می توانند تغییرات بزرگی ایجاد کنند. رهبران کارآمد نیز افرادی هستند که در یک بازه زمانی مشخص، نتایج قابل قبولی را برای سازمان به ارمغان آورند. موضوع کیفیت زندگی کاری و ارتباط آن با مدیریت ارتباط با مشتری نیز، یکی از موضوعات حیاتی سازمان های امروزه بوده و رهبران باید بتوانند به خوبی آن را کنترل نمایند.

این پروپوزال نیز به بررسی این موضوع خاص پرداخته و برای مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. مقالات داخلی و خارجی زیادی در این زمینه به چاپ رسیده اند که در نگارش این پروپوزال نیز به تعدادی از آنها اشاره شده است. ساختارهای پروپوزال نویسی از جمله بررسی متغیرها در قالب مدل مفهومی، ارائه جامعه آماری و روش های نمونه گیری و ابزارهای تحلیل داده، پرسش های تحقیق و جنبه های نوآورانه در این محصول رعایت شده اند. مطالعه این پروپوزال می تواند در انتخاب موضوعات مشابه برای دانشجویان مفید بوده و دانشجو می تواند با مطالعه آن، با ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز آشنا شده و موضوع مشابهی را برای اهداف دانشگاهی خود انتخاب نماید.

در ادامه نیز بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده، و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن، قرار داده شده است:

کیفیت زندگی کاری


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط میان کیفیت زندگی کاری و مدیریت ارتباط با مشتری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − ده =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi