دانلود پروپوزال ارزیابی فاکتورهای تعیین کننده موثر بر افزایش رضایت شغلی

عنوان فارسی

ارزیابی فاکتورهای تعیین کننده موثر بر افزایش رضایت شغلی (مطالعه موردی: کارکنان کارخانه سیمان هرمزگان)

عنوان انگلیسی

Evaluation of Determinants of Effective Factors on Increasing Job Satisfaction (Case Study: Employees of Hormozgan Cement Factory)

رشته مرتبط :

  مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در سال های اخیر، تحقیقات فراوانی به موضوع رضایت شغلی و عوامل تاثیرگذار محیط کار بر انسان پرداخته اند. به بیان ساده تر، محیط شغلی یک فرد را می توان خانه دوم او در نظر گرفت. بدون شک، محل کار نیز باید همانند خانه، نیازهای روحی و روانی افراد را برآورده کند تا به محیطی برای خلاقیت و رشد استعداد مبدل گردد. نیروی انسانی، اصلی ترین ریشه هر سازمانی محسوب می گردد و مطمئنا بدون آن، سازمان نیز معنایی نخواهد داشت و از بین خواهد رفت.

مدیران و رهبران یک سازمان باید استراتژی ها و خط مشی های مناسبی را در راستای افزایش عوامل رضایتمندی کارکنان اتخاذ نمایند. موفقیت یک سازمان را می توان تا حد زیادی وابسته به فعالیت های پرسنل آن دانست. رضایت شغلی را می توان نگرش مثبت یک فرد نسبت به کاری که انجام می دهد، تعریف کرد. تعهد سازمانی نیز یکی از مولفه هایی است که ارتباط مستقیمی با رضایت شغلی دارد و یک نیروی کار متعهد، می تواند با اتخاذ تصمیمات منطقی و به موقع، باعث تعالی سازمان گردد و حتی مانع ضررهای مالی برای سازمان گردد.

در این پروپوزال به بررسی این موضوع پرداخته شده که عواملی همچون حقوق و دستمزد، ترفیعات، شیوه سرپرستی، ماهیت کار و عوامل فردی، چه تاثیری روی رضایت شغلی دارند و در این راستا، یک مطالعه موردی نیز در بین کارکنان کارخانه سیمان هرمزگان، انجام شده است. ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی در این محصول رعایت گردیده و مطمئنا مطالعه آن می توان بهترین روش برای آشنایی بیشتر دانشجویان با این ساختارها باشد. با توجه به جامع بودن پژوهش و اینکه تحقیقات زیادی در این حوزه انجام نشده، می توان موضوعات پژوهشی جدیدی را نیز از آن استخراج نمود.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز تصویر بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس آن قرار داده شده است:


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارزیابی فاکتورهای تعیین کننده موثر بر افزایش رضایت شغلی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + پنج =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi