دانلود پاورپوینت مقاله مدیریت استعداد به عنوان رویکرد توسعه کارکنان

عنوان فارسی

ارزیابی مدیریت استعداد به عنوان راهبرد توسعه کارکنان در یک سازمان

درسهای مرتبط

  مدیریت استعداد

تعداد اسلاید : 23 فرمت : pptx
قابلیت چاپ و پرینت : دارد کیفیت طراحی : طلایی
سال طراحی : 1402 برای ارائه کلاسی مناسب است؟ بله
قابلیت ویرایش : دارد برای دفاعیه ارشد و دکتری مناسب است؟ بله
دریافت ترجمه مقاله این پاورپوینت : دانلود ترجمه مقاله مدیریت استعداد به عنوان استراتژی توسعه پرسنل
پاورپوینت مدیریت
قیمت دانلود :
28,800 تومان
توضیحات

بخاطر وجود بحران ها در سراسر جهان، وجود شرکت ها مورد تهدید قرار گرفته است، رقابت شدیدتر شده است و بودجه های تبلیغات و خدمات مشتری رو به کاهش هستند. تحت چنین شرایطی، جدال برای کارکنان با هدف افزایش بازده شرکتی، به یک موضوع مهم تبدیل می شود.

در دنیای مدرن، یافتن، جذب و افزایش رهبران واقعی، آسان نیست. و حتی وادار کردن آنها به ماندن در شرکت، بسیار دشوارتر است. قرن حاضر، در حال تغییر نگرش ما نسبت به کارکنان مستعد است: امروزه، شرکت ها برای بدست آوردن آنها نمی جنگند، تلاش می کنند تا آنها را پرورش دهند. قبلاً، اصطلاحی به نام «نظریه حباب» وجود داشت که بدین معنا بود که کارکنان مستعد، خودشان راهشان را پیدا می کنند. اکنون «نظریه حباب» جای خود را به «مدیریت استعداد» داده است. کارکنان مستعد قطعاً باید پتانسیل زیادی داشته باشند، قادر به سازگاری با فرآیندهای اجرایی باشند و بطور کامل، فرآیند کار را بدانند. در اینجا، نیاز به تعریف اصطلاح «مدیریت استعداد» پیش می آید.

این پاورپوینت در 23 اسلاید آماده شده و در ادامه نیز اسلاید شماره 2 آن قرار داده شده است:

استعداد به عنوان شایستگی

ایجاد سرمایه فکری یکی از ابزارهایی است که می توان آنرا برای حل مسائل مورد استفاده قرار داد. این شامل دانش، مهارت ها و تجربه تولید افراد خاص و همچنین دارایی های ناملموس مانند حق اختراع ها، پایگاه داده ها، نرم افزار، علامت تجاری و غیره می باشد که به طور موثری برای بیشینه سازی منفعت و سود و دیگر نتایج اقتصادی و فنی مورد استفاده قرار می گیرند. این در مجموع تمام دانش همه کارکنان و یا ابزارهای سازمانی است که کل دانش را افزایش می دهد، یعنی هرچیزی که رقابت پذیری اقتصادی را تضمین می کند. اما اینها، کارکنان مستعدی هستند که بیشترین ارزش را برای شرکت دارند، زیرا اینها مزیت رقابتی نهایی شرکت می باشند.

در ادامه، اسلاید شماره 15 این پاورپوینت، قرار داده شده است:

شایستگی های مدیریتی

در مقالات، اصطلاح «مدیریت استعداد» برای تعریف تغییرات در حیطه با تمرکز بر «پتانسیل انسانی یا مدیریت استعداد» استفاده شده است. مدیریت استعداد، شاخه ای از منابع انسانی است که با جستجو و جذب کارکنان کارآمد، تلفیق پرسنل جدید، انگیزش و پشتیبانی از کارکنان برای دستیابی به اهداف سازمانی فعلی، سروکار دارد. در شرکت هایی که یک سیاست مدیریت استعداد خاص را پیروی می کنند، هم مدیران بخش  و هم مدیران سازمانی هستند که مسئول منابع انسانی می باشند. فرآیند جذب و حفظ کارکنان شایسته، که از نظر استراتژیک مهم است، به آن نام «جدال برای [بدست آوردن] استعداد» داده شده است.


سفارش ترجمه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پاورپوینت مقاله مدیریت استعداد به عنوان رویکرد توسعه کارکنان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 3 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi