دانلود پاورپوینت مقاله مقایسه شاخص های پایدار در پیشرفت خودروهای برقی در تهران

عنوان فارسی

مقایسه مدل های پایدار در توسعه خودروهای برقی در تهران از طریق رویکرد TOPSIS فازی

درسهای مرتبط

  انرژی های نو

تعداد اسلاید : 50 فرمت : pptx
قابلیت چاپ و پرینت : دارد کیفیت طراحی : طلایی
سال طراحی : 1402 برای ارائه کلاسی مناسب است؟ بله
قابلیت ویرایش : دارد برای دفاعیه ارشد و دکتری مناسب است؟ بله
دریافت ترجمه مقاله این پاورپوینت : دانلود ترجمه مقاله مدل های پایدار توسعه خودروی الکتریکی
پاورپوینت مهندسی برق
قیمت دانلود :
45,600 تومان
توضیحات

«توسعه پایدار» یک راهکار جهانی برای توسعه انسانی و اقتصادی برای نسل های حال و آینده می باشد. یک فرآیند اجتماعی اقتصادی و زیست محیطی است که مشخصه آن برآورده کردن نیازهای انسانی و در عین حال حفظ کیفیت محیط زیست می باشد. حمل و نقل پایدار، مزیت های اجتماعی-اقتصادی و زیست محیطی بسیاری دارد که توسعه پایدار محلی را شتاب دهد. حمل و نقل پایدار می تواند به خلق شغل و بهبود ایمنی حمل و نقل و مزیت های زیست محیطی کمک کند و می تواند باعث دسترسی به فرصت های اجتماعی مقرون به صرفه تر و کارآمدتر شود. سرمایه گذاری در حمل و نقل پایدار، فرصت های عملی برای صرفه جویی در زمان و درآمد افراد و همچنین بودجه های دولتی فراهم می کند.

این پاورپوینت در 50 اسلاید آماده شده و در ادامه نیز، اسلاید شماره 43 آن قرار داده شده است:

با رشد مصرف سوخت های فسیلی و انتهای زودهنگام منابع آن، باید بوسیله منابع انرژی دیگر، جایگزین شوند. عیب دیگر سوخت های فسیلی، خطرات زیست محیطی مانند آلودگی و گرمایش جهانی می باشند که بشریت را به خطر می اندازد. راهکارهای موجود، حرکت به سمت انرژی های تجدید پذیر و وسایل نقلیه الکتریکی (EV ها) می باشد. توسعه پایدار، تلاش کرده است تا راهکارهای احتمالی برای مسائل ناشی از صنعتی سازی و رشد جمعیت را پیدا کند. بررسی جنبه های مختلف توسعه پایدار می تواند بر پذیرش و نفوذ خودروهای الکتریکی و رفتار مالکان خودرو در برنامه ریزی شارژ تاثیر بگذارد و می تواند در تعیین سیاست ها و راهکارهای دولتی موثر باشد تا فرهنگ مصرف و بازده انرژی از این جنبه، ارتقا یابد.

در این مقاله، با تعریف یک مدل توسعه پایدار، چارچوبی برای ارزیابی توسعه خودرو با «فرآیند شبکه تحلیلی» (ANP) ارائه شده است. در فلسفه پایداری جدید این مقاله، تاکید بر جنبه های توسعه، توازن آنها و اولویت طبیعت بر انسان و انسان بر سیستم می باشد.

در چارچوب های توسعه پایدار، NHS و دیدگاه بخشی سه حلقه ای از توسعه پایدار با همدیگر مقایسه شدند. سپس، با استفاده از یک مدل NHS پیشنهادی، پایداری توسعه خودرو در تهران از گذشته تا حال ارزیابی شده است. براساس این رویکرد، پارامترهای مهم مشخص شده در این مدل، از این قرار می باشند: جنبه های اقتصادی، فنی، اجتماعی و زیست محیطی. در این مدل، دوره مرجع در سال 2002 شروع می شود و تا سه نسل بعدی فنآوری خودرو (2002 تا 2018) گسترش پیدا می کند.


سفارش ترجمه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پاورپوینت مقاله مقایسه شاخص های پایدار در پیشرفت خودروهای برقی در تهران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi