دانلود پاورپوینت مقاله نقش مدیریت زنجیره تامین در حوزه مدیریت پروژه

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش مدیریت زنجیره تامین در حوزه مدیریت پروژه

درسهای مرتبط

  مدیریت پروژه

تعداد اسلاید : 21 فرمت : pptx
قابلیت چاپ و پرینت : دارد کیفیت طراحی : طلایی
سال طراحی : 1402 برای ارائه کلاسی مناسب است؟ بله
قابلیت ویرایش : دارد برای دفاعیه ارشد و دکتری مناسب است؟ بله
دریافت ترجمه مقاله این پاورپوینت : دانلود ترجمه مقاله مدیریت زنجیره تامین در مدیریت پروژه
پاورپوینت مدیریت
قیمت دانلود :
43,600 تومان
توضیحات

در رابطه با پروژه ای که شامل تامین کنندگان مختلف و همکاری بین چندین طرف است، پیاده سازی استراتژی های مربوط به مدیریت زنجیره تامین (SCM) ارزش هایی را ایجاد کرده و عملکرد پروژه را بهبود می بخشد. با این وجود، غالبا برای مدیران پروژه دشوار است که مزایای بالقوه خود را در مرحله اولیه پروژه درک کنند، درک جامعی را از ادغام در سطح مفهومی بدست آورند و از روش ها و استراتژی های مناسب SCM استفاده کنند. برای کمک به رفع پیچیدگی های فزاینده در داخل و بین سازمانها، این پاورپوینت به مدیریت پروژه و SCM و نحوه ادغام آنها جهت بهبود نتایج می پردازد.

این پاورپوینت در 21 اسلاید آماده شده و در ادامه نیز اسلاید شماره 2 آن قرار داده شده است:

پیاده سازی SCM

این تحقیق به بررسی روابط بین پیشینه های مهم پیاده سازی SCM با صنایع مبتنی بر پروژه پرداخته و فرایند سطح بالای راه اندازی را مورد بررسی قرار می دهد. استفاده از نمودار سیستمی، کمک می کند تا “متن غنی” را از مرور مقالات جامع به یک نمودار ساختار یافته تبدیل کرده و یافته ها را به صورت روایی ارائه دهیم. این نخستین تلاش برای نمایش بصری نقش SCM مربوط به مدیریت پروژه است. همچنین، مشارکت به سه بخش تقسیم می شود. ابتدا، در این تحقیق، نمودار مدل ساختاری با ارائه مستندات تا “متن متمرکز” از طریق طرح سیستمی گسترش می یابد تا مشخص شود که چگونه SCM با بسیاری از کاربردها در مدیریت پروژه مرتبط است. برای شرح این مورد، نمودار سیستمی تعریف شده است و مروری بر مقالات در خصوص نقش SCM در مدیریت پروژه انجام می شود. توسعه این تحقیق یک روش جدید از نحوه طراحی یک برنامه سیستمی برای سیستم مورد نظر، درک یک سیستم پیچیده و همچنین حفظ اطلاعات مهم و چشم اندازهای کلیدی را امکانپذیر می کند.

دوم اینکه، این اولین کاربرد نمودار سیستمی جهت نشان دادن ادغام SCM با مدیریت پروژه است. این ادغام نظری با ایجاد یک دیدگاه سیستماتیک از آغاز اجرای SCM در پروژه نشان داده شد. وضوح حاصل از بررسی و نمودار سازی ادغام، با برجسته نمودن پیشینه های کلیدی و روابط بین هر عنصر، به تدوین دانش منجر شد. ارزش چنین تجسمی قابل ملاحظه است زیرا بر اهمیت دانشی که مکمل با حوزه های دانش مدیریت پروژه موجود (PMBOK) است تاکید می کند.

در ادامه، اسلاید شماره 17 این پاورپوینت قرار داده شده است:

ادغام IT

سوم اینکه، با ارائه توضیحات مربوط به هر مرحله، نشان دادن ارتباط متقابل بین آن مراحل و ارائه نمودار سیستمی جامع، مدیران پروژه نقش SCM و آغاز فرآیند ادغام SCM در پروژه ها را بهتر درک می کنند. فهرست جامعی از منابع ارائه شده در این تحقیق، منبع خوبی برای مدیران پروژه است که استراتژی های خاص را طراحی می کنند.


سفارش ترجمه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پاورپوینت مقاله نقش مدیریت زنجیره تامین در حوزه مدیریت پروژه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 2 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi