دانلود پاورپوینت مقاله نظارت و مدیریت انرژی خانه هوشمند در محیط IoT

عنوان فارسی

پیاده سازی سیستم نظارت و مدیریت انرژی در خانه های هوشمند در محیط اینترنت اشیا (IoT) برای شهرهای سبز

درسهای مرتبط

  اینترنت اشیا

تعداد اسلاید : 28 فرمت : pptx
قابلیت چاپ و پرینت : دارد کیفیت طراحی : طلایی
سال طراحی : 1403 برای ارائه کلاسی مناسب است؟ بله
قابلیت ویرایش : دارد برای دفاعیه ارشد و دکتری مناسب است؟ بله
دریافت ترجمه مقاله این پاورپوینت : دانلود ترجمه مقاله مدیریت انرژی خانه هوشمند در اینترنت اشیا
پاورپوینت اینترنت اشیا
قیمت دانلود :
48,600 تومان
توضیحات

پیشرفت تکنولوژی مدرن به طور مثبتی بر سبک زندگی ما تأثیر گذاشته و در عین حال منجر به پیشرفت نگرانی های زیست محیطی نیز شده است که تهدیدی برای ساکنان می باشد. طی دهه‌ها، افزایش تخریب محیط زیست توسط عوامل بسیاری به واقعیت تبدیل شده است. افزایش جمعیت جهان و فعالیت‌های صنعتی منجر به افزایش درصد ذرات ناسالم در هوای بیرون شده و محیط زندگی ناسالمی را ایجاد می‌کند. برق، نوعی انرژی پاک بوده و زمانی که از آن استفاده شود ایمن است. با این حال، انتقال و تولید برق، پیامدهای زیست محیطی و بهداشتی زیادی دارد. تولید برق از همه منابع انرژی اولیه تا حدودی بر محیط زیست تأثیر دارد. در طول دهه‌ها، سوخت فسیلی (زغال‌سنگ، نفت خام و گاز طبیعی)، 80 درصد از برق را برای مصرف‌کنندگان در سطح جهان فراهم می‌کند. این پاورپوینت به بررسی روش های پیاده سازی سیستم نظارت و مدیریت انرژی در خانه های هوشمند در محیط اینترنت اشیا (IoT) برای شهرهای سبز پرداخته است.

این پاورپوینت در 28 اسلاید آماده شده و در ادامه نیز اسلاید شماره 3 آن قرار داده شده است:

تولید انرژی و شبکه هوشمند

امروزه ایالات متحده آمریکا، اروپا و کشورهای آسیایی و سایر نقاط جهان از منابع دیگری برای تولید برق استفاده می کنند که شامل گاز طبیعی، زغال سنگ و هسته ای به نسبت بالایی هستند که سوزاندن سوخت های فسیلی را کاهش می دهد. تولید انرژی، منبع اصلی انتشار گازهای گلخانه ای GHG است. افزایش غلظت GHG در اتمسفر منجر به تابش انرژی بیشتر از خورشید و در نتیجه، روند گرم شدن کره زمین شده است. مطالعات نشان می دهد که مصرف انرژی سوخت فسیلی جهانی زغال سنگ، نفت خام و گاز طبیعی، اخیراً زغال سنگ را به ترتیب، 28، 27 و 38 درصد افزایش داده است. سوزاندن فسیل ها خطر بیشتری برای جو ایجاد کرده و زمین را گرمتر می کند. بررسی‌های اخیر نشان داده است که دوره 1917 تا 2017 شاهد افزایش میانگین دما، تغییر مهاجرت ناشی از آتش‌سوزی در زیستگاه و تخلیه سطح دریا بوده است که با افزایش سطح انتشار گازهای گلخانه‌ای در جو، مرتبط است.

در ادامه، اسلاید شماره 22 این پاورپوینت قرار داده شده است:

آشپزخانه هوشمند

امروزه تقاضای جهانی انرژی، سریعتر از نرخ سالانه مورد انتظار، در حال افزایش است که توسط افزایش جمعیت جهان، صنایع تولیدی، حمل و نقل، ساختمان و بسیاری از بخش های دیگر هدایت می شود. مطالعات نشان می دهند که بخش های ساختمان به طور متوسط، 35 درصد از تقاضای انرژی در سراسر جهان را به دلیل استاندارد جدید و بهبودیافته زندگی افراد در سراسر جهان تشکیل می دهند. متعاقباً، قیمت انرژی در بازار، تأثیر منفی داشته و تهدیدی برای رضایت حرارتی ساکنان خانه بوده است.

سوخت فسیلی، 44 درصد از منابع انرژی جهان را تشکیل می دهد که در حال حاضر، تهدیدی برای ساکنان و رفاه محیط زیست است. امروزه تاکید بیشتری بر سایر منابع انرژی، مانند انرژی های تجدیدپذیر برای مهار انرژی از طبیعت است که کمتر نگران گرمایش جهانی به منظور برآوردن تقاضای انرژی مصرف کننده باشیم. بخش ساختمان از جمله تقاضاهای انرژی بالا با درصد زیادی از اتلاف انرژی است. این، نتیجه استفاده ضعیف از انرژی و سیاست کنترل عملیاتی و اجرای آن است.


سفارش ترجمه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پاورپوینت مقاله نظارت و مدیریت انرژی خانه هوشمند در محیط IoT”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 5 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi