دانلود پاورپوینت مقاله ارتباط مدل نیروگاه برق مجازی و بازار برق

عنوان فارسی

مروری بر مدلهای نیروگاه مجازی و بازارهای برق

درسهای مرتبط

  بازار برق

تعداد اسلاید : 30 فرمت : pptx
قابلیت چاپ و پرینت : دارد کیفیت طراحی : طلایی
سال طراحی : 1402 برای ارائه کلاسی مناسب است؟ بله
قابلیت ویرایش : دارد برای دفاعیه ارشد و دکتری مناسب است؟ بله
دریافت ترجمه مقاله این پاورپوینت : دانلود ترجمه مقاله مدل نیروگاه مجازی و بازار برق
پاورپوینت مهندسی برق
قیمت دانلود :
34,800 تومان
توضیحات

نیروگاه‌های برق مجازی مهم‌ ترین منبع آتی تولید انرژی برق هستند زیرا امکان مصرف هوشمند انرژی را در یک محیط پراکنده و توزیع شده از طریق مدیریت بهینه تقاضا و تولید انرژی فراهم می‌کنند. این بدان معناست که مصرف کنندگان انرژی خود را تولید و مصرف می‌کنند که در نهایت به مشارکت فعال مصرف‌کننده در تصمیم‌ گیری منجر می‌شود. همچنین، VPPها ابزارهای سودمندی برای ادغام و یکپارچه سازی انرژی تجدیدپذیر برای کمک به تعادل شبکه هستند. آن‌ها به شکل بهتری می‌توانند خطاهای احتمالی ناشی از تولید و تقاضا را جبران کنند. همچنین، کاهش خطاهای پیش بینی، مجازات های اقتصادی ناشی از انحرافات را کاهش می دهد. ژنراتورهایی که VPP ها را تشکیل می دهند، نسبت به بازارهای برق مجزا که در آن  ممکن است دستیابی به حداقل محدودیت های ورود به بازار دشوارتر باشد، در  بازارهای برقی که به صورت جمعی  فعالیت می کنند، از دسترسی بهتری برخوردار هستند. علاوه بر این ، هزینه های دسترسی و بهره برداری در آنها نیز حداقل است. یکی دیگر از مزایای مهم VPPها، یکپارچه سازی مدیریت بار خودروهای برقی است، به طوریکه سیستم های ذخیره سازی و بارهای قابل کنترل ارائه شده توسط سرویس اتصال خودرو به شبکه (V2G) را ترکیب می کند.

این پاورپوینت در 32 اسلاید آماده شده و در ادامه نیز، اسلاید شماره 30 آن قرار داده شده است:

مطالعه و بررسی سهم مدل های VPP در به حداکثر رساندن سود عملیاتی و تضمین امنیت عرضه برق در رابطه با انواع مختلف بازارهای برق ، مانند بازار روز بعد، با توجه به تحولات کنونی در بازارهای برق در خصوص انرژی های تجدیدپذیر، خدمات متعادل سازی و توافقنامه خرید برق (PPA) ضروری است. اهداف اصلی این مقاله، در نظر گرفتن مدلهای VPP است که شامل تعاملات با بازارهای برق، شناسایی و تحلیل عمیق جنبه های مرتبط در این زمینه مطالعاتی نظیر نوع فرمول بندی های ریاضیاتی و روشهای حل مسئله، انواع بازارهای برق و کاربرد مدلهای پیشنهادی در مطالعات موردی واقعی است.

تنظیم بخش توان، امکان مشارکت فعالتر تولید و تقاضای پراکنده در بازارهای برق را امکانپذیر می کند. در نتیجه ، ابزارهای جدیدی برای مقابله با چالش های فنی و اقتصادی منحصر به فرد ناشی از ادغام بهینه منابع موجود توسعه می یابد. این مقاله با طبقه بندی و ارائه تجزیه و تحلیل دقیق مقالات اخیر که مدل VPP ها و تعامل آنها با بازارهای انرژی را ارائه می دهد ، در زمینه انجام عملیات، کمک شایان توجهی را انجام می دهد.

توسعه VPP ها از طریق نفوذ تولید پراکنده در سیستم های برق ، معرفی گسترده فناوری های ICT و پیشرفت بازارهای رقابتی برق در سراسر جهان به سرعت در حال افزایش است. تمامی این موارد ابزارهای جدیدی را برای مدیریت یکپارچه منابع انرژی ارائه می دهند.


سفارش ترجمه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پاورپوینت مقاله ارتباط مدل نیروگاه برق مجازی و بازار برق”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 4 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi