دانلود پاورپوینت مقاله راهکارهای منابع انسانی برای افزایش شایستگی های منابع انسانی

عنوان فارسی

راهکارهای منابع انسانی در راستای افزایش شایستگی های منابع انسانی

درسهای مرتبط

  مدیریت منابع انسانی

تعداد اسلاید : 16 فرمت : pptx
قابلیت چاپ و پرینت : دارد کیفیت طراحی : طلایی
سال طراحی : 1403 برای ارائه کلاسی مناسب است؟ بله
قابلیت ویرایش : دارد برای دفاعیه ارشد و دکتری مناسب است؟ بله
دریافت ترجمه مقاله این پاورپوینت : دانلود ترجمه مقاله استراتژی منابع انسانی برای بهبود صلاحیت HR
پاورپوینت مدیریت
قیمت دانلود :
26,400 تومان
توضیحات

عصر جهانی شدن با تغییر سریع رقابت و جریان اطلاعات، شناخته می شود. این موارد باعث شده که شرکت ها صلاحیت های قابل اعتمادی را به منظور توانایی رقابت در یک محیط کسب و کار رقابتی درک و توسعه دهند. یکی از صلاحیت ها در فعالیت ها و مبانی شرکت، صلاحیت کارمند است. صلاحیت کارمند یک عامل مجزا برای شرکت ها به منظور کسب موقعیتی در رقابت بلند مدت است. به منظور انجام فرایند تغییر از طریق نوآوری و دستیابی به مزیت رقابتی، شرکت دارای منابعی از مزیت رقابتی بوده که شامل منابع فیزیکی، منابع مالی، ساختارهای فرایند سازمانی و سیستم ها و منابع انسانی است. با این حال، منابع سازمانی منبعی از مزیت رقابتی است، چون مدیریت منابع دیگر به طور خودکار نیازمند مدیریت منابع انسانی موجود است. نقش منابع انسانی در موفقیت فرایند تغییر سازمانی، ضروری است، چون منابع انسانی، موضوع مهمی بوده که فرایند تغییر نتایج و فرایندهای تغییر برنامه ریزی شده را انجام می دهد.

این پاورپوینت در 16 اسلاید آماده شده و در ادامه نیز، اسلاید شماره 14 آن قرار داده شده است:

شایستگی های منابع انسانی

بهبود یا توانمند سازی منابع انسانی در یک شرکت از طریق برنامه هایی مانند آموزش و توسعه کارمندان (آموزش و توسعه)، ارزیابی و نصب برنامه سیستم اطلاعاتی منابع انسانی به طور مداوم انجام می گیرد. با این حال، اغلب احساس می شود که این موارد نتایج مطلوبی برای توانمند سازی و توسعه کیفیت خودِ منابع انسانی ارائه نمی کنند. این امر به این دلیل است که بهبود یا توانمند سازی در حوزه منابع انسانی اغلب بدون استناد به یک سناریوی استراتژیک انجام می شود. یک رویکرد در مدیریت منابع انسانی استفاده از مدیریت منابع انسانی مبتنی بر صلاحیت (CBHRM) است. این مفهوم اولین بار توسط پروفسور دیوید مک کلاند در آمریکا حدود 33 سال پیش معرفی شد. مدیریت منابع انسانی مبتنی بر صلاحیت، الگویی رویکرد در ایجاد یک سیستم مدیریت منابع انسانی قابل اعتماد با استفاده از صلاحیت به عنوان رکن اصلی است. همه سازمان ها نیازمند تعیین این مساله هستند که کدام کارکنان انتخاب، ارتقاء و یا توسعه پیدا کنند. برای تصمیم گیری در این رابطه، یک سازمان نیازمند ارزیابی این مساله توسط ارزیابی عملکرد فعلی خود و ارزیابی پتانسیل آن در آینده است، چون پتانسیل افراد که بتواند به درستی مورد بررسی قرار گیرد، ارزش افزوده ای برای یک شرکت به همراه خواهد داشت. آموزش CBHRM در این سطح بر روی مدیریت عملکرد کارکنان متمرکز بوده و از آنالیز پتانسیل تا توسعه بر اساس شایستگی شروع شده که می تواند برای واحدهای کاری هر بخش به کار گرفته شود.


سفارش ترجمه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پاورپوینت مقاله راهکارهای منابع انسانی برای افزایش شایستگی های منابع انسانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi