دانلود پاورپوینت ارائه چارچوبی در راستای حرفه ای سازی شاخصه های مدیریت منابع انسانی

عنوان فارسی

ارائه مدل و چارچوبی در راستای حرفه ای سازی شاخصه های مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط

  مدیریت منابع انسانی

تعداد اسلاید : 23 فرمت : pptx
قابلیت چاپ و پرینت : دارد کیفیت طراحی : طلایی
سال طراحی : 1402 برای ارائه کلاسی مناسب است؟ بله
قابلیت ویرایش : دارد برای دفاعیه ارشد و دکتری مناسب است؟ بله
پاورپوینت مدیریت
قیمت دانلود :
34,800 تومان
توضیحات

مدیریت منابع انسانی، رشته ای است که شدیداً بوسیله یک منطق ابزاری و نظارتی تغییر شکل یافته است. این نوع مدیریت، هم به عنوان یک رشته علمی و هم به عنوان شیوه کار حرفه ای، در مواقع بسیاری مورد استفاده قرار گرفته است تا به منافع غالب در روابط کار، مشروعیت داده شود. این، میراثی است که در ریشه بحران اعتماد قرار گرفته به نحوی که مدیریت HR در حال حاضر به عنوان یک تخصص در حال انجام است و برای غلبه بر این بحران، نیاز به یک پارادایم جدید داریم که قادر به در نظر گرفتن پیشآمدهای مرتبط با مدیریت منابع انسانی باشد.

مدیریت منابع انسانی، به عنوان یک رشته علمی و یک تخصص، حجم قابل توجهی از «جنبه های غیرضروری» را با خود دارد، که این امر از لحاظ ناتوانی همیشگی اش برای مقاومت در برابر نفوذ از جانب گفتمان مدرن بوجود آمده بوسیله صنعت و بهره گیری از آن به عنوان ابزاری برای مشروعیت بخشیدن منافع حاکم و غالب می باشد که در هر زمان معینی در هر جامعه معین وجود دارد. اگر مدیریت منابع انسانی قرار است بار این میراث را از دوش خود بردارد، نیاز به یک تغییر و تحول پارادایم دارد (پارادایمی که به آن امکان اتخاذ یک دیدگاه انتقادی و اساسی می دهد که از طریق آن بتواند خود را به روش ها و منابع فنی مورد نیاز برای تقویت اعتبارمندی و خودمختاری و اخلاقیات رفتاری مورد نیاز برای پشتیبانی از مشروعیت اجتماعی خود، مجهز کند.

این پاورپوینت در 23 اسلاید آماده شده و در ادامه نیز، اسلاید شماره 13 آن قرار داده شده است:

حرفه ای سازی منابع انسانی

مدیریت منابع انسانی، با تغییر اصول و بنیان هایی که اعتبارمندی و مشروعیت برروی آنها قرار گرفته اند، مدیریت منابع انسانی قادر به اثبات خود در بالاترین سطوح سازمانی (یا به بیان دیگر، مشارکت در تعریف استراتژی های سازمانی و ضوابط بکار گرفته شده برای ارزیابی موفقیت سازمانی) است. تحلیل روندهای اخیر در تکامل حرفه ای مدیریت منابع انسانی در پرتغال، رشد قابل توجه کیفی و کمیتی را آشکار می کند و در عین حال، شرایط تحصیلی بالاتر بیش از پیش مهم شده است. این تغییرات نه تنها در دیده شدن این حرفه برای عموم مردم و همچنین در برسمیت شناخته شدن اجتماعی آن، مشارکت داشته است. اما، باید به اثرات بالقوه حضور رو به رشد زنان در این حرفه از نظر شیوه اجرایی حرفه ای و نابرابری توزیع در مناطق مختلف این کشور و در بخش های مختلف اقتصاد، نیز توجه داده شود.


سفارش ترجمه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پاورپوینت ارائه چارچوبی در راستای حرفه ای سازی شاخصه های مدیریت منابع انسانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 6 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi