دانلود پاورپوینت مقاله ایجاد محصول رمپینگ منعطف در بازارهای انرژی روز بعد

عنوان فارسی

ایجاد محصول رمپینگ منعطف از طریق ذخیره انرژی در باتری در بازارهای انرژی و رزرو روز بعد

درسهای مرتبط

  بازار برق

تعداد اسلاید : 16 فرمت : pptx
قابلیت چاپ و پرینت : دارد کیفیت طراحی : طلایی
سال طراحی : 1403 برای ارائه کلاسی مناسب است؟ بله
قابلیت ویرایش : دارد برای دفاعیه ارشد و دکتری مناسب است؟ بله
دریافت ترجمه مقاله این پاورپوینت : دانلود ترجمه مقاله محصول رمپینگ انعطاف پذیر در بازار رزرو روز بعد
پاورپوینت مهندسی برق
قیمت دانلود :
38,400 تومان
توضیحات

یک تجمیع کننده BES، نقش مهمی به عنوان میانجی بین مجموعه بزرگی از BES ها و بهره برداران سیستم قدرت، ایفا می کند. این مقاله، یک مدل بهینه سازی را برای یک تجمیع کننده BES جهت مشارکت بهینه در بازار چند محصولی با هدف بیشینه سازی سودهای پولی اش، ارائه می دهد. مدل پیشنهادی، ریسک اضافه ارائه و بازپرداخت بخاطر تنزل BES ها علاوه بر درآمدها برای فراهم کردن انرژی، تنظیم و FRP را مورد ملاحظه قرار می دهد. نتایج عددی و تحلیل های حساسیت به تفصیل با چهار نکته اصلی استنباط شده، بررسی می شوند: (1) تجمیع کننده ترجیح می دهد بخشی از منابع را برای FRP در مقایسه با مشارکت در فقط بازارهای انرژی و رزرو، تخصیص دهد ؛ (2) قسمت تقاضای زیاد به تجمیع کننده انگیزه می دهد تا فراهم کردن FRP را افزایش دهد (3) احتمالات پذیرش و استقرار، تاثیرات مختلفی بر ارائه ها یا پیشنهادات تجمیع کننده، می گذارند؛ (4) ضریب تضمین سود زیاد به منابع تجمیع کننده آسیب می رساند و باعث عدم ارائه خدمات تحت بدترین حالت ها می شود.

این پاورپوینت در 16 اسلاید آماده شده و در ادامه نیز، اسلاید شماره 10 آن قرار داده شده است:

این مقاله بر فراهم سازی بهینه FRP بوسیله یک تجمیع کننده BES در بازارهای مشترک انرژی و خدمات جانبی DA، تاکید دارد. به هدف بیشینه سازی مزیت پولی، یک مدل بهینه سازی برای تجمیع کننده پیشنهاد می گردد تا تصمیم بهینه در مورد فراهم ساختن محصولات مختلف در به اصطلاح بازار چند محصولی تعریف شده در این مقاله، گرفته شود. تجمیع کننده در هر دو بازار انرژی و بازار رزرو، به عنوان یک قیمت گیر مشارکت می کند و در قیمت تقاضای تعیین شده توسط ISO، FRP فراهم می آورد. علاوه بر آن، پیشنهادهای تجمیع کننده برای انرژی، تنظیم و FRP، بطور همزمان با ملاحظه احتمال پذیرش و احتمال استقرار، بهینه سازی می شوند. اولی، بیانگر احتمال پیش بینی شده پذیرش پیشنهادها در بازار DA، می باشد و دومی نشان دهنده احتمال پیش بینی شده آن است که پیشنهادهای  پذیرفته شده در RT پیاده سازی و استقرار یابیند. این احتمالات پیش بینی شده تاثیرات قابل توجهی بر درآمدها و هزینه های تجمیع کننده دارد.

لازم به ذکر است که تاکید این مقاله بر فرموله کردن و حل مسئله استراتژی های مشارکت بهینه یک تجمیع کننده BES در بازار چند محصولی DA است نه تصریح و تایید نتایج تسویه و استقرار در سیستم های قدرت عملی. علت آن است که تعدادی از پارامترهای اساسی، مانند احتمالات پذیرش و استقرار، ممکن است تفاوت قابل توجهی در سیستم های قدرت مختلف و حتی در یک سیستم قدرت با شرایط کاری مختلف داشته باشند. مشارکت های اصلی این مقاله در ادبیات موضوعی، سه مورد می باشند:

  • تحلیل مدهای بالقوه یک BES برای مشارکت در بازار چند محصولی و همچنین درآمدها و هزینه های مربوطه
  • پیشنهاد یک مدل بهینه سازی برای تجمیع کننده BES، جهت گرفتن تصمیمات بهینه در مورد پیشنهادات محصولات مختلف، با در نظر گرفتن، ریسک پیشنهاد اضافه و هزینه تنزل باتری.
  • ارزیابی سود پیش بینی شده یک تجمیع کننده BES با مشارکت در بازار چند محصولی و انجام تحلیل های حساسیت بر چندین عامل کلیدی.

سفارش ترجمه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پاورپوینت مقاله ایجاد محصول رمپینگ منعطف در بازارهای انرژی روز بعد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − دو =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi