دانلود پاورپوینت مقاله کاربرد داده کاوی سری های زمانی در ارزیابی بصری اقتصاد منطقه ای

عنوان فارسی

مطالعه ای بر کاربرد تکنیک های داده کاوی سری های زمانی در ارزیابی بصری اقتصاد منطقه ای

درسهای مرتبط

  مهندسی صنایع

تعداد اسلاید : 26 فرمت : pptx
قابلیت چاپ و پرینت : دارد کیفیت طراحی : طلایی
سال طراحی : 1403 برای ارائه کلاسی مناسب است؟ بله
قابلیت ویرایش : دارد برای دفاعیه ارشد و دکتری مناسب است؟ بله
دریافت ترجمه مقاله این پاورپوینت : دانلود ترجمه مقاله داده کاوی سری زمانی در تحلیل اقتصاد منطقه ای
پاورپوینت مهندسی صنایع
قیمت دانلود :
49,900 تومان
توضیحات

نتایج تحلیل داده های اقتصادی نه تنها به کشور و دولت ها کمک می کند تا به درک کاملی از شرایط و قدرت اساسی ملی کشور در تمام سطوح دست یابند، بلکه زمینه ای را برای کشور و دولت ها در تمام سطوح برای تدوین برنامه های توسعه اقتصادی ملی ایجاد می کند. شایان ذکر است که، از طریق تدوین تصمیمات کلان اقتصادی، پشتیبانی داده های دقیق برای تعدیل و بهینه سازی بیشتر ساختار اقتصادی و اجرای تغییر سیاست های کلان اقتصادی به نحو موثری انجام می شود. از اینرو، نحوه انجام علمی کار تحلیل و همچنین نحوه تحلیل نتایج آماری، حائز اهمیت می باشد. جریان کاری تحلیل سنتی در واقع به معنای آماده سازی اولیه برای تحلیل اقتصادی، تحلیل و تبلیغات، آموزش تحلیلگر، انتشار و دریافت، بررسی دستی و ورود، بررسی برنامه، بازگشت خطاها، اصلاح مجدد واحد تحقیق، بررسی مجدد برنامه و خلاصه گزارش می باشد. روش های سنتی انجام کار تا حد زیادی تحت تاثیر شرایط توسعه مستمر اقتصادی و افزایش تعداد تعدیل ها در فرآیند تحلیل قرار گرفته اند و همچنین بسیاری از عملیات دستی دارای احتمال خطای بیشتری بوده و به بروز وقفه در کار منجر می شوند. از اینرو برای انتقال داده های شبکه و استفاده از روش های هوشمند تحلیل داده ها یا روش های داده کاوی برای تحلیل نتایج داده ها، کار تحلیل مستلزم اتکاء به فناوری اینترنت است.

این پاورپوینت در 26 اسلاید تهیه شده و در ادامه نیز تصویر مربوط به اسلاید شماره 2 آن قرار داده شده است:

مدل فرآیند بصری

همزمان با رشد فزاینده و چند جانبه اقتصادی، چین در جنبه های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی به شهرت جهانی دست یافته است. با این وجود، این نوع رشد صعودی مبتنی بر مصرف انرژی زیاد و اشغال منابع بوده و برای حفظ و پایداری منابع، بهینه سازی ظرفیت تحمل محیطی با چالش هایی همراه است. همچنین، این مدل توسعه با مفهوم توسعه پایدار مطابقت نداشته و از قابلیت ماندگاری طولانی برخوردار نمی باشد. از اینرو برای حل مسائل فوق، مفهوم اقتصاد کم کربن ظهور یافته است. شایان ذکر است که، اقتصاد کم کربن یک مدل اقتصادی پایدار، سازگار با محیط زیست و سبز و روند غیر قابل اجتناب و مقصد نهایی توسعه اقتصادی به شمار می آید. با این وجود، تحقیقات صورت گرفته در زمینه اقتصاد کم کربن و همچنین مدل توسعه، مرجع ارزیابی، روش توسعه و روند آن جامع و کامل نبوده و ارزیابی علمی، هدفمند و سازمان یافته آن همچنان پیچیده بوده و با چالش هایی همراه است.

در ادامه، تصویر مربوط به اسلاید شماره 23 این پاورپوینت قرار داده شده است:

پردازش داده ها

اخیرا، توسعه فناوری رایانه امکان استفاده از تکنیک های مصورسازی بصری بیشتری را برای نمایش سیستم ارزیابی چند بعدی چین در زمینه اقتصاد کم کربن فراهم آورده است. توسعه گرافیک رایانه ای و پیشرفت فناوری مصورسازی، به رواج هرچه بیشتر مصورسازی اطلاعات منجر شده است. از طریق مصورسازی، امکان ترسیم اطلاعات غیر تصویری مختلف، بهبود توانایی درک و تحلیل اطلاعات و کاهش فضای ذخیره سازی داده ها محقق می شود. همچنین، می توان داده ها و اطلاعات را به صورت تعاملی برای تقویت داده کاوی عمیق پردازش نمود. لازم به ذکر است که، مصورسازی فرآیند محاسبه داده ها و مصورسازی داده های زمانی، می تواند به افزایش توانایی افراد برای نظارت بر اطلاعات بلادرنگ و کاهش زیان ناشی از تغییرات دینامیکی نامطلوب منجر شود.


سفارش ترجمه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پاورپوینت مقاله کاربرد داده کاوی سری های زمانی در ارزیابی بصری اقتصاد منطقه ای”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 5 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi