دانلود پاورپوینت مقاله اهمیت CSR در زمان فاصله گذاری اجتماعی همه گیری COVID-19

عنوان فارسی

اهمیت مسئولیت اجتماعی شرکت (CSR) در زمان فاصله گذاری اجتماعی دوران بحران بیماری کرونا: کشورهای BRICS در مقابل کشورهای OECD

درسهای مرتبط

  مسئولیت اجتماعی شرکت

تعداد اسلاید : 15 فرمت : pptx
قابلیت چاپ و پرینت : دارد کیفیت طراحی : طلایی
سال طراحی : 1402 برای ارائه کلاسی مناسب است؟ بله
قابلیت ویرایش : دارد برای دفاعیه ارشد و دکتری مناسب است؟ بله
دریافت ترجمه مقاله این پاورپوینت : دانلود ترجمه مقاله مسئولیت اجتماعی شرکت و فاصله گذاری اجتماعی
پاورپوینت مدیریت
قیمت دانلود :
38,400 تومان
توضیحات

شرایط اقتصادی کلان که در آن کسب و کار وجود دارد، ویژگی های مدیریت شرکتی از جمله در بازارهای در حال توسعه را تعیین می کند. نرخ رشد قوی تر در بازارهای نوظهور نیازمند اجرای اقدامات پیچیده و به هم مرتبط در سطوح ملی و سازمانی است. مکانیزم تسریع نرخ رشد بازارهای در حال توسعه از طریق بهینه سازی مدیریت شرکتی ارائه شده است. ساختار تسریع رشد در بازارهای نوظهور از طریق بهینه سازی حاکمیت شرکتی بر اساس یک الگوریتم دو مرحله ای اجراء شد. مرحله اول، ایجاد محیط نهادی مطلوب برای توسعه کسب و کار با انجام اقدامات زیر در سطح دولتی است:

  • افزایش قابلیت دسترسی به خدمات دولتی (توسعه دولت الکترونیک)
  • افزایش قابلیت اطمینان به تهیه زیرساخت های کسب و کار (سرمایه گذاری در زیرساخت)
  • ساده سازی انجام فعالیت های اقتصادی خارجی (کاهش موانع گمرک)

این موارد شرایط مطلوبی برای بروز مسئولیت اجتماعی شرکتی، افزایش نرخ رشد اقتصادی و بهبود سریع بحران کووید 19 ایجاد می کند. هدف اقدامات ذکر شده در بالا ایجاد شرایط اقتصادی کلان برای تغییرات سطح خُرد در آینده مرتبط با بهینه سازی مدیریت شرکتی است.

مرحله دوم شامل مدرن سازی کسب و کار بر اساس آخرین اطلاعات و فناوری های ارتباطات و بهینه سازی مدیریت شرکتی با بازاریابی آنلاین است. دولت خلق شرکت های جدید (از طریق اطلاعات و مشاوره و اعتبار و حمایت برای ابتکارات کارآفرینانه جمعیت) و رشد اسمی و تدریجی سطح مالیات کسب و کار را تحریک می کند.

این پاورپوینت در 15 اسلاید آماده شده و در ادامه نیز، اسلاید شماره 13 آن قرار داده شده است:

مدیریت شرکتی

این ویژگی های نشان می دهد که شیوه مسئوولیت شرکتی در بازارهای نوظهور مشهود است. این مساله باید بر نهادینه سازی این شیوه تاثیر بگذارد و باعث شده که این مساله در شرکت های بزرگ مشهودتر باشد. در عین حال، تامین مالی اقدامات مسئوولیت شرکتی آن ها را نه تنها به طور غیرمستقیم مشخص می سازد، بلکه نشان می دهد که منابع سرمایه گذاری برای انجام اقدامات برنامه ریزی شده تخصیص می یابد. بسته به ویژگی های خاص مالیات کسب و کار، تامین مالی مسئوولیت می تواند فرم بهینه سازی مالیات یعنی کاهش بدهی های مالیاتی شرکت ها را ایجاد کند. به همین دلیل است که داده های گزارشات شرکتی، به ویژگی شرکت های بزرگ می تواند اطلاعات رسمی باشد. با این حال، این محققان نشان دادند که مسئوولیت شرکتی یکی از اجزای اصلی انجام کسب و کار در بازارهای در حال توسعه است.

همچنین، از امکان ثبت الکترونیکی ساده و حسابداری کسب و کار آنلاین و کاهش الزامات دولت تا بازاریابی آنلاین پشتیبانی می کند. این مساله امکانپذیر است، چون کسب و کار آنلاین، برخلاف کسب و کار سنتی نیازمند مکان، تجهیزات نبوده و تنها نیازمند تعداد کمی کارکنان است. هیچ نیازی به تایید مشاهده وضعیت پیچیده بهداشتی و اپیدمیولوژیک و دیگر الزاماتی که معمولا قبل از کسب و کار سنتی وجود دارد، نیست.


سفارش ترجمه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پاورپوینت مقاله اهمیت CSR در زمان فاصله گذاری اجتماعی همه گیری COVID-19”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − سه =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi