دانلود پروپوزال ارزیابی و برآورد مقدار مصرف برق از طریق یادگیری ماشین

عنوان فارسی

ارزیابی و برآورد مقدار مصرف توان برق از طریق روش های یادگیری ماشین

عنوان انگلیسی

Assessment and Estimation the Power Consumption through Machine Learning Methods

رشته مرتبط

  مهندسی کامپیوتر

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
106,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

طی 20 سال گذشته، افزایش روزافزون تقاضای انرژی در سطح جهانی ، منجر به توجه مضاعف به بازدهی انرژی در بخش‌های مسکونی، خدماتی، و دولتی شده است. مصرف انرژی ساختمان‌ها (ECB)، در بسیاری از کشورهای اروپایی چالش بزرگی است زیرا ساختمان‌ها، انرژی زیادی را مصرف می‌کنند. این مساله علی الخصوص از جنبه پایداری ساختمان‌ها در بخش‌های انرژی (ساختمان‌های دولتی) ، مورد توجه قرار گرفته است. در سال 2019 در قاره اروپا، بخش حمل و نقل 37 % از کُل مصرف نهایی انرژی در کشورهای عضو اتحادیه اروپا را در اختیار داشته است. بخش‌های خانوار (32 %)، صنعت (42 %)، و خدمات (23 %) در رده‌های بعدی قرار می‌گیرند. علاوه بر این، طی چند سال گذشته، بازدهی وسایل مصرفی و تجهیزات ، بشدت افزایش یافته است. بدین ترتیب کشورهای اروپایی، علی الخصوص پرتغال ، در تأمین بازدهی انرژی داخل ساختمان دچار مشکل شده‌اند. از سوی دیگر، آن‌ها سطح مطلوبی از آسایش حرارتی و مصرف انرژی را حفظ نموده‌اند. هدف از این اقدامات، پایدارسازی سطوح موجود از عملکرد اجتماعی، و اقتصادی است. بطور کُلی، بخش انرژی بدنبال کنترل مصرف انرژی است. برای این منظور، منابع داده‌ای موجود تجزیه و تحلیل می‌شوند، و ابعاد مختلف با توجه به تحلیل‌های صورت گرفته روی منابع داده‌ای در دسترس ، و داده‌های عملکرد انرژی ساختمان، سیستم‌های سرمایشی- گرمایشی ، داده‌های پیش بینی شرایط آب و هوایی ، و چندین مورد دیگر، مورد مطالعه قرار می‌گیرند. همچنین مقامات دولتی تلاش می‌کنند رفتار شهروندان را به سمت استفاده مطلوب‌تر از انرژی هدایت بکنند. آن‌ها با اتکا به مبانی علمی ، رویکردهای ساختاریافته‌تری را به اجرا می‌گذارند. این رویکردها از طریق راهکارهای قانونی، اعطای یارانه‌های اقتصادی، یا طرح‌های توسعه‌ی بهترین روش‌های عملیاتی ، در دستور کار اجرایی قرار می‌گیرند.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده است. این ساختارها شامل کلیات یک پروپوزال می باشد که مورد تایید دانشگاه ها است؛ از جمله بیان مساله، ضرورت انجام تحقیق، بیان اهداف، فرضیات، پرسش های تحقیق و …؛ شما دانشجوی گرامی می توانید با مطالعه این محصول، آشنایی بیشتری با این ساختارها به دست آوردید و همچنین، موضوعات پژوهشی جدیدی را برای اهداف پژوهشی و دانشگاهی خود از آن استخراج نمایید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

طبق توضیحات مذکور، مصرف انرژی در مجموعه ساختمان‌های مورد استفاده در بخش‌های مختلف، از جمله ساختمان‌های مسکونی، خدمات دولتی یا صنعتی ، یک موضوع پژوهشی معتبر و مناسب است. تحقیقات گذشته، از روش‌های آماری سنتی برای دسته بندی، و پیش بینی مصرف انرژی استفاده نموده‌اند. این روش‌ها، نتایج غیردقیقی را به همراه داشته‌اند. فقدان کنترل بر مصرف انرژی در بخش‌های مختلف ساختمانی ، ضررهای پولی زیادی را در بسیاری کشورها بدنبال داشته است. ذی نفعان انرژی در اقصی نقاط جهان ، دنبال کشف راه حل‌های مختلفی برای کاهش مصرف انرژی، و ارتقای بهره وری هستند. آن‌ها تلاش می‌کنند روی رفتار ساکنان مسکن در بخش‌های مختلف اثرگذار باشند. از طرفی دیگر، همین ذی نفعان دنبال کشف راه حل‌های محاسباتی هوشمندانه‌ای هستند. این راه حل‌ها امکان دسته بندی، و پیش بینی مصرف انرژی، با سطح منطقی از دقت تحلیلی را فراهم می‌کنند. ضمناً عوامل اساسی اثرگذار بر مصرف نیز مورد توجه قرار می‌گیرند.


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارزیابی و برآورد مقدار مصرف برق از طریق یادگیری ماشین”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi