دانلود پروپوزال نقش آموزش مثبت‌ اندیشی‌ در بهبود کیفیت‌ زندگی‌ نوجوانان پسر بزهکار

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش آموزش مثبت‌ اندیشی‌ در بهبود کیفیت‌ زندگی‌، افسردگی‌، اضطراب و استرس نوجوانان پسر بزهکار

عنوان انگلیسی

The Effect of Positive Thinking Training on Quality of Life, Depression, Stress and Anxiety in Delinquent Juveniles

رشته مرتبط

  روانشناسی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
79,900 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته روانشناسی عمومی تهیه شده و در آن به بررسی نقش آموزش مثبت‌ اندیشی‌ در بهبود کیفیت‌ زندگی‌، افسردگی‌، اضطراب و استرس نوجوانان پسر بزهکار پرداخته شده است. از روش سرشماری برای جمع آوری نمونه در این پروپوزال استفاده گردیده است. همچنین از روش کواریانس برای تحلیل اطلاعات استفاده گردیده است. ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی شامل بیان مساله، ضرورت انجام تحقیق، اهداف، فرضیات، سوالات، پیشینه تحقیق و روش تحقیق در این پروپوزال رعایت گردیده اند. مخصوصا بخش پیشینه تحقیق در این پروپوزال به صورت جامع ارائه گردیده است. مطالعه نمونه های آماده می تواند روش بسیار مناسبی برای دانشجویان در درس روش تحقیق برای آشنایی با روش های پروپوزال نویسی باشد. همچنین می توان از این نمونه های آماده برای استخراج موضوعات پژوهشی جدید نیز استفاده نمود.

نوجوانان پسر بزهکار اغلب با مشکلاتی مانند کیفیت زندگی پایین، افسردگی، اضطراب و استرس مواجه هستند. این مشکلات می تواند منجر به رفتارهای پرخطر، مشکلات تحصیلی و مشکلات در روابط گردد. آموزش مثبت اندیشی می تواند به آنها در بهبود این مشکلات کمک کند. مثبت اندیشی به معنای تمرکز بر جنبه های مثبت زندگی و داشتن دیدگاه خوش بینانه است. این آموزش ها می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد که از جمله آنها می توان بهبود دیدگاه مثبت تری نسبت به خود و دنیای اطراف اشاره نمود. به واسطه این آموزش ها می توان برخورد موثرتری نسبت به چالش ها داشت و روابط سالم تری را نیز تجربه نمود. در این پژوهش به بررسی تاثیرات این آموزش ها بر متغیرهایی همچون کیفیت زندگی، افسردگی و … پرداخته شده است. آموزش مثبت اندیشی می تواند یک ابزار ارزشمند برای کمک به نوجوانان پسر بزهکار در بهبود کیفیت زندگی و سلامت روان خود باشد.

این پروپوزال در قالب فایل ورد (WORD) تهیه گردیده و کاملا قابل ویرایش می باشد. در ادامه نیز تصویر مربوط به بخشی از این پروپوزال قرار داده شده است:

مثبت اندیشی

در اینجا برخی از روش های آموزش مثبت اندیشی به نوجوانان پسر بزهکار آورده شده است:

  • آموزش مهارت های تفکر مثبت، مانند توجه به جنبه های مثبت زندگی، تفکر انعطاف پذیر و تفکر حل مسئله.
  • آموزش مهارت های مقابله ای سالم، مانند حل مسئله، مهارت های ارتباطی و مهارت های مدیریت استرس.
  • آموزش استراتژی های خودمراقبتی، مانند ورزش، رژیم غذایی سالم و خواب کافی

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال نقش آموزش مثبت‌ اندیشی‌ در بهبود کیفیت‌ زندگی‌ نوجوانان پسر بزهکار”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 11 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi