دانلود پروپوزال ارتباط مشخصه های شخصیتی و شیوه های مدیریتی با پرخاشگری کارکنان

عنوان فارسی

یک بررسی در زمینه ارتباط مشخصه های شخصیتی و شیوه های مدیریتی با پرخاشگری کارکنان در محیط کار

عنوان انگلیسی

A survey on the relationship between personality traits and managerial styles with employee aggression in the workplace

رشته مرتبط :

  روانشناسی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
99,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

پرخاشگری در محیط کار نوع خاصی از پرخاشگری است که در محیط کار رخ می دهد. پرخاشگری در محیط کار می تواند شامل بازه گسترده ای از رفتارها، متغیر از اعمال کلامی (مانند، توهین به شخصی یا شایعه پراکنی) تا حمله جسمی (برای مثال، مشت زدن یا سیلی زدن) باشند.

بطور کلی، پرخاشگری، رفتار انجام شده توسط یک فرد با هدف آسیب رساندن به شخص دیگر یا گروهی از افراد است. شخص پرخاشگر باید باور داشته باشد که رفتارش برای هدفش مضر است و اینکه هدف و انگیزه برای اجتناب از این رفتار پیدا می کند. یکی از ویژگی های تعیین کننده و تعریف کننده پرخاشگری، قصد یا انگیزه آسیب رساندن است. برای اینکه یک رفتار، یک عمل پرخاشگری محسوب شود، شخص مرتکب شونده رفتار باید قصد آسیب داشته باشد. به بیان دیگر، اگر بدون قصد خاصی به فرد دیگری آسیب وارد کنند، این پرخاشگری تلقی نمی شود. پرخاشگری می تواند در انواع وضعیت ها رخ دهد. یکی از حیطه های مهم برای درک پرخاشگری، محیط کار است. پرخاشگری در محیط کار یک نوع خاص از رفتار کار غیرسازنده (CWB) محسوب می شود و به صورت «هرگونه رفتار و عمل پرخاشگری، حمله فیزیکی، تهدید یا رفتار قهری که باعث آسیب جسمی یا هیجانی در محیط کار می شود» تعریف می گردد. تعدادی از محققان مشخص کرده اند که پرخاشگری در محیط کار تنها شامل تلاش برای آسیب زدن به همکاران، همکاران قبلی، کارفرمایان فعلی یا کارفرمایان قبلی می باشد. دیگران موارد شامل شده در پرخاشگری در محیط کار می توانند شامل هرگونه رفتار با قصد آسیب به شخص دیگری که در محیط کار است، باشند.

این پروپوزال نیز به بررسی این مفهوم در علم روانشناسی پرداخته و برای پایان نامه ای تجت همین مضمون در مقطع کارشناسی ارشد رشته روانشناسی آماده شده است. ساختارهای عمده پروپوزال نویسی شامل بررسی متغیرها در قالب مدل مفهومی، ارائه جامعه آماری و ابزارهای جمع آوری و تحلیل داده ها در این محصول رعایت شده اند و در نتیجه می تواند ابزار مناسبی برای یادگیری این ساختارها برای دانشجویان باشد. همچنین مطالعه این پروپوزال می تواند زمینه ساز ایده های پژوهشی جدیدی برای محققین در این حوزه شود.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

پرخاشگری در محیط کار


نقد و بررسی‌ها

  1. زهرا

    عالی بود

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − چهارده =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi