دانلود پروپوزال ارتباط بین فرسودگی شغلی و عملکرد شغلی کارکنان

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط بین فرسودگی شغلی و عملکرد شغلی کارکنان (مطالعه موردی: بانک ملت)

عنوان انگلیسی

A Study on the Relationship between Job Burnout and Employees' Job Performance (Case Study: Mellat Bank)

رشته مرتبط :

  روانشناسی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
94,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

یکی از وضعیت هایی که باعث بوجود آمدن تنش و استرس ذهنی می شود، محیط شغلی و کار یک فرد است. بطور کل، نوع و میزان تخصص، تقاضاهای مازاد برای کار سخت، خطر جسمی و دیگر انواع ناسازگاریهای ماندگار با زمینه شغلی، «استرس زاهای» شغلی در نظر گرفته می شوند. یکی از جنبه های اصلی استرس شغلی، پدیده «فرسودگی شغلی» می باشد. طبق پژوهش های انجام شده در مورد «فرسودگی شغلی، می توان آنرا به صورت تخلیه انرژی جسمی، هیجانی و ذهنی تعریف کرد که ناشی از مواجهه درازمدت و مستقیم با افراد و یا وضعیت های دشوار از نظر هیجانی می باشد. در تعریفی دیگر، فرسودگی روانی، یک سندروم روانشناختی، در پاسخ به استرس بین فردی در محیط کار است. از جنبه دیگر، سندرمی است که شامل خستگی هیجانی، غیرشخصی سازی و احساسات شکست در موفقیت فردی است که در متخصصان مساعدت کننده به یک جمعیت و افراد بزرگ خدمت رسانی می کنند، رخ می دهد. عموماً، شخصی که از فرسودگی روانی رنج می برد، اغلب احساس خستگی روانی و فیزیکی، عدم رضایت شغلی همراه با کاهش بازده داشته و نسبت به همکارانش احساس غربت می کند.

این پروپوزال نیز به بررسی ارتباط فرسودگی شغلی با عملکرد شغلی کارکنان پرداخته و یک مطالعه موردی نیز در بین کارکنان بانک ملت انجام داده است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته روانشناسی آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی که مورد تایید دانشگاه ها می باشند در آن رعایت شده است. در نتیجه مطالعه این محصول می تواند ابزار مناسبی برای آشنایی بیشتر دانشجویان با این ساختارها بوده و نیز ایده های پژوهشی جدیدی را برای تحقیقات آتی در اختیار آنها قرار دهد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

فرسودگی شغلی و عملکرد


نقد و بررسی‌ها

  1. صدرا

    خوب

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi